Pôrodnica Dolný Kubín

mim987
21. dec 2021

Ahoj, v marci má caka pôrod a chcem sa spýtať ako funguje teraz porodnica v Kubíne. Otec pri pôrode môže byt ? Personal je ok? Návštevy úplný zakaz alebo môže aspoň manžel prísť ? Nadstandardna izba je tam , ak áno, koľko vyjde ? A vlastne akýkoľvek postreh ak Vám napadne ,napíšte . Ďakujem

evica17
22. dec 2021

@mim987 v porodnici v dk su zakazane navstevy a doprovod , cize ani navstevy a ani manzel pri porode.

mim987
autor
22. dec 2021

@evica17 ďakujem pekne. A nevieš náhodou kde dovolia manžela prinporode ?

evica17
22. dec 2021

@mim987 v ruzomberku, chodim tu na gyna tam pisalo ze ak je ockovany, prkeonany, pripadne test pcr/lamp test (72 hodin stary max) tak dovolia, ale musi mat respirator

evica17
22. dec 2021

@mim987 v dk to bolo uz aj pred rokom zakazane, a ja som bola v rk a v rk aj navstevy mohli, teda aspon ku okienku a pokecat sme mohli. Tento rok to neviem ci dovolia, uvidim, tiez sa chystam rodit do rk zas....a v rk som bola velmi spokojna, aj s personalom, s doktormi, sestrickami

agentka017
22. dec 2021

rodila som pred 2 tyzdnami,manzel moze byt pri porode so 72 hod najstarsim pcr testom negativnym samozrejme
nadstandardne izby su 2,cena je 100€ najlepsie si dopredu zavolat a zajednat si
navstevy su teraz zakazane vsade uvidime co bude v marci ale pochybujem ze sa nieco zmeni
personal je velki priatelsky 👍👍👍

mim987
autor
23. dec 2021

Ďakujem veľmi pekne

michaelazatkova
12. jan 2022

@mim987 ja som rodila v septembri, prístup lekárov na pôrodnom úplne super, rodil má primár a nemôžem sa na nič sťažovať, mala som pri sebe aj priateľa, bábätko mu hneď po umyti dali. Pôrodné sály sú krásne prerobené a človek sa tam necíti ako v márnici. Taktiez poporodna starostlivosť super, či už sestričky na gynekologickom alebo detskom. Ja som mala nakoniec cisársky a naozaj sa o mna starali pekne. Jedine čo sa mi nepáči je to, že dávajú bábätku hneď umelé mliecko z fľašky, namiesto prikladania. Choďte sa pozrieť hore na 4 tam majú na dverách vyvesené aké sú podmienky ak chcete partnera a či môže byt, ale osobne si myslím že do marca sa to úplne zmení a budete ho môcť mať.

juliakoko
20. jan 2022

Dnes som volala so sestrickou z gyn a vraj je partner povoleny ale treba max. 72 hod pcr test. Nemate nahodou niektora zoznam veci co treba do kubinskej porodnice? Hlavne ci treba nieco pre babo nosit. Dakujem

michaelazatkova
20. jan 2022

@juliakoko ahoj pre bábätko si zober len plienočky, oblečenie a korýtko ti donesie partner v ten deň keď pôjdete domkov, ja som si zobrala do pôrodnice aj cumlik, a myslím že som spravila dobre, pretože si mala zvykla hneď nan a vedela som ju utíšiť rýchlo. Pre seba si kúp nohavičky poporodne mne riadne pomohli, objednavala som take sietkovane zo stránky predeti.sk, tam som objednavala aj poporodne vložky, niektoré si berú normálne always, ale ja som s hentymi nikdy nepretiekla a do nohavičiek to bolo super, ďalej krém na bradavky 🙏🏻 Inak len osobná hygiena a uteráky, košele dávaju v nemocnici, niektoré baby sa prezliekali, ale niektoré sme kašľali na to, košele sú stále čisté k dispozícii a aspoň si nezaspinis svoje ( myslím ak by náhodou od krvy). Podložky pod seba si kúp. Ak dačo kľudne napis správu 🙂 inak môj priateľ mal pekne ruksacik v ňom mal flašku s vodou a ja som ho poprosila o hroznovy cukor 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Neskutočná pomoc počas celého pobytu v nemocnici.. Nakoniec som šla cisárskym a ten cukor má postavil na nohy po pôrode.

bejba18
31. jan 2022

Prosím vás a izby sú tam po kolko posteli ? A wc

agentka017
31. jan 2022

@bejba18 su 2,3 postelove tie maju wc a sprchu na chodbe
je aj izba kde mozes byt sama ale tu si priplacas a mas tam wc a sprchu pre teba a vedlajsiu izbu

michaelazatkova
1. feb 2022

@bejba18 sú tam dve izby 2 postelove kde máš sprchu aj wc na izbe, ja som mala ťažší pôrod tak má dali rovno tam a potom máš VIP izbu kde si sama a máš tam aj sanitu