Pôrodnica Dolný Kubín

8. júl 2022

pozdravujem.mohli by ste sa so mnou podeliť o skúsenosti s pôrodnicou v Dolnom Kubíne za posledných niekoľko mesiacov? o 2 mesice tam rodím , vybrala som si ju z hľadiska dostupnosti, keďže bývam vo Velicnej

sedmokraska157
8. júl 2022

Ja som tam rodila 2x a nemôžem nič vytknúť👍milý personál,strava,čistota všetko ok. S vychýrenou pôrodnicou v TS také dobré skúsenosti nemám😩
V DK som rodila v noci a boli veľmi milí, nechali nás s oteckom samých, také intímne nezabudnuteľné chvíle…v TS to berú na kusy🙈
to je moja skúsenosť🥰

sarita510
8. júl 2022

vsetkymi 10 naozaj krasna spmienka aj poporodne nasledky minimalne plus milý personál a to v dnesnej dobe 🥰

autor
8. júl 2022

@sedmokraska157 @sarita510 ďakujem ❤️❤️❤️❤️

sazumak
8. júl 2022

Ja som rodila 2 roky dozadu a cítila som sa ako na hoteli 🙂 Úžasný personál, dokonca vždy zaklopali, keď vošli dnu. Všetci strašne super, od lekárov, sestričky, upratovačky...radosť rodiť 🙂 Hneď by som šla po ďalšie, keby som bola mladšia 😍 Držím palce 🙂

sisa0818
8. júl 2022

Rodila som v marci . Takisto maximálna spokojnosť .. až na to že mi pri pôrode tlačili na brucho (neviem už či museli lebo malá mala akosi šnúru kolo ramena alebo či len chceli pomôcť a rýchlejšie , neriešila som to ) ale inak všetko fajn

vierkainka
9. júl 2022

Ahojte,ja sa pripojím do tejto diskusie a rada by som sa opýtala : Ci treba priniesť pre bábätko do pôrodnice DK?Treba vlastne oblečenie,akebo iba to v com pôjde dieťa oblečené domov ? ďakujem

autor
9. júl 2022

@vierkainka mňa by tiež zaujimalo , čo môže poskytnúť porodnica v DK a čo si naopak musí žena priniesť? ☺️

vierkainka
9. júl 2022

Tak dufam ze nam niekto odpíše 🥰🥰🥰

sisa0818
9. júl 2022

@vierkainka Pre dieta len pampersky (pripadne vlhčené )

sarita510
10. júl 2022

@vierkainka pre seba vlozky ,aj tu podozku pod seba, pre dietatko pampersky a oblecenie v com pojde domov,mozes cumlik ak by nahodou bolo treba ,no a papiere ...rodny list a rodicovska dohoda o priezvisku alebo sobasny list

vierkainka
10. júl 2022

@sarita510 ďakujem veľmi pekne 🌻🌼No a to teda znamená,ze oni tam dieťatko obliekajú celý cas di nemocničného oblečenia?

sarita510
11. júl 2022

@vierkainka ano ma nieco na sebe a je v perinke zabalene cely cas

monka_98
25. júl 2022

Ahojte, ja som rodila v DK začiatkom júna. Bola som veľmi spokojná, samozrejme nemocničná strava je občas taká, aká je, ale celkovo personál ochotný, stačí sa veľa pýtať. Aj s lekármi dobrá skúsenosť. Môžem len odporučiť... Inak momentálne bývam v istebnom ale dokonca roka by sme sa mali sťahovať do Veličnej. Uvítala by som nejakú spoločnosť na kocikovanie🙂

jessica45
27. aug 2022

Ja som rodila pred dvomi rokmi a bola som spokojná neni nič čo by som vytkla aj zo stravou som bola ja osobne spokojná 🙂 o dva mesiace ma to čaká znovu 🙂 pekné vybavenie prerobenej pôrodnice dúfam že aj tento krát budem spokojná ako prvý raz 🙂

sarita510
28. aug 2022

@vierkainka ano malo jednu kosielku na sebe a cely cas bolo v perinke zabalene