icon

Prišli vám už platby za smeti a nehnuteľnosti?

Včera o 09:12

Dobrý den, uz vam prišli papiere na zaplatenie smeti a nehnuteľnosti?

avatar
wikiwiki
Včera o 09:14

Smeti áno, nehnuteľnosť nie.

autor
Včera o 09:17
@wikiwiki

Smeti áno, nehnuteľnosť nie.

@wikiwiki a kedy prosím? Lebo o takomto čase som uz mávala a zatial nic.

avatar
crazy_cat_lady
Včera o 09:39

Nam uz davno prisli za nehnutelnosti

anonym_08894c
Včera o 09:57

Výmer dane a poplatku za odvoz odpadu prisiel už pred takmer 2 mesiacmi

autor
Včera o 10:07
@anonym_08894c

Výmer dane a poplatku za odvoz odpadu prisiel už pred takmer 2 mesiacmi

@anonym_08894c to je zaujímavé, keďže nam neprišlo absolútne nič. Budem tam asi volať.

anonym_08894c
Včera o 10:14
@anonym_autor

@anonym_08894c to je zaujímavé, keďže nam neprišlo absolútne nič. Budem tam asi volať.

@anonym_autor Skús sa opýtať susedov

avatar
danielahamar
Včera o 11:16

Nemáte zriadené listy cez občiansky elektronický náhodou?

anonym_f25317
Včera o 11:51
@anonym_autor

@wikiwiki a kedy prosím? Lebo o takomto čase som uz mávala a zatial nic.

@anonym_autor davno zaplatene..

avatar
biba_18
Včera o 12:08

už som aj zabudla že som platila ... prišli veru ...

anonym_f8f203
Včera o 12:16

Ano. Asi 2tyzdne dozadu.

avatar
janka2501
Včera o 12:19

Za smeti vo februari, a dane v maji