icon

Ako ušetriť na krmive pre psa?

6. apr 2025

Ako sa da usetrit na krmive pre psa? Krmivo pre 2 nas vyjde kazdy mesiac okolo 245€ krmime komplety suroveho masa kazdy den skrmime 1.3kg, zeleninovy mix, vyzivu na klby, vitaminy... Mate nejake lifehacky ako sa da usetrit? Odkial beriete maso a kolko vas vyjde 1kg? Na granule zial prejst nemozeme jeden pes odmieta hocake granule, druhy mal z nich kozne problemy. Suchy barf nas vyjde este drahsie ako maso. Rada by som sa priblizila co najviac k sume max. 200€.

avatar
misulka22
6. apr 2025

Objednavame maso z dopsomisky hlavne z akcnych letakov

avatar
btus
6. apr 2025

kupovali sme na bitúnku. 15 kg odrezkov cca 30E.

avatar
hankab
6. apr 2025

Kupovat vo velkom priamo z druzstva, kde robia porazky. U nas maju napr. pri kupe 10kg zlavy. Kupit skrinovy mrazak a tam skladovat.

avatar
fefka
24. sep 2025

Ja beriem uz asi 13 rokov maso z Peska, ale vraj koncia s vyrobou 🤦 Takze budem hladat alternativu, nejaky chlapik na fb robi aj rozvoz a kuracie ma tusim pod 1€
Inak teda cena okolo 1,23€/kg kuracie...
Mesacne na tri psy (1x csv, 2 x 20kg špic) miniem 60-70€ maso+granule