Aké kvety na terasu?

ivanak49
14. máj 2022

Ahojte, viete mi poradiť aké kvietky sú dobré do kvetináča na terasu? Nejaké ktoré majú krásne svieže letné farby

lilienkah
14. máj 2022

Muškáty, surfínie, klinčeky..

riskoh
14. máj 2022

Fuksie,ale zalezi aj ,ci je tam slno cely den,ci nie...

simsalabim
14. máj 2022

@ivanak49 fuchsie su super, kvitnu do neskorej jesene. Len nemaju radi stale prudke slnko.

petronellla87
14. máj 2022

@ivanak49 ja mam klinceky dalie a este jedny vyzeraju ako petunky len maju mensi kvet...krasne to previsa v zavesnych kvetinacoch🙂

ujaju
14. máj 2022

Muškáty, petúnie, aj bakopy sú krásne, ale záleží ako ti tam svieti slnko 🙂

marca12
14. máj 2022

V zavesnych mavam milionlobelky. A v ostatnych kvetinacoch surfinie,muskaty a lobelky,vodopad (neviem presny nazov) je taky strieborny tahavy listnaty. . Vo velkych kvetinacoch oleandre.

ivanak49
autor
14. máj 2022

Od rána do tej 13 hod. mam slniečko ale potom už tienik celý deň.... No mala som kúpený oleander nakoľko som chcela taky nejaký veľký kvet vysoký v črepníku ale dočítala som sa že sú prudko jedovaté pri deťoch listy aj kvety keď ich dieťa chytí... Dokonca že aj keď sa ich nechytá ale je blízko tak dosť sa ukazujuu deťom ekzémy tak sa teraz bojím ho mat chcem ho dat radšej mamine za záhradku a kúpiť niečo iné

simsalabim
15. máj 2022

@ivanak49 do tiena su super fuchsie. Krasne budu kvitnut az do jesene. A aj begonky.