Aké máte nočné stolíky?

buzz5
4. okt 2022

Prosím poraďte aké máte doma nočné stolíky. My ich nevyužívame doslova je v nich iba bordel, jedine sú dobré že máme kam položiť lampu a mobil v noci. Mame stare z druhej ruky každý je iný, už by sme chceli vymeniť za nové a dva rovnaké ale nechcem zato vyhodiť stovky eur. Max 70. Nemusí to byt klasicka skrinka poraďte nápady ak máte niekto niečo iné no využívate to ako nočný stolík. Ďakujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenah31
4. okt 2022

@buzz5 pepco...do vnutra si poskladas napr. deku, ked potrebujes mas ju po ruke. Casto to vidam na pintereste nastajlovane v spalnach ako nocny stolik, ja by som si tam dala knihy ci casopisy

dusankomoj
4. okt 2022

Ja mám tieto,ale máme vysokú posteľ a tieto sú vyššie.

simca06022011
4. okt 2022

no podla zariadenia, aj aku postel mate napr. je dolezite, ja mam rovno k posteli kupeny, vnutri nemame nic dolezite, knihu, kozmetiku tam mam.... ja som mala na private nocny stolik z knih :DD mozes mat miesto toho aj taburetku, nejaku "truhlicu" (dnu das napr. vankuse, deky a pod), pripadne stojan na kvety 🙂 tie su take ze aj lampa by na to mozno isla. Alebo podla miesta tam viete dat aj nieco taketo https://www.xxxlutz.sk/p/carryhome-deliaca-sten...
k posteli a police vyuzit na nieco. Su hadam v kazdom obchode rozne velkosti aj farby, aj 6 "kockove".

doriiis
4. okt 2022

Zasuvatelny do postele

lasona
4. okt 2022

IKEA hemnes

roja01
4. okt 2022

No ja by som si nekupila ziadny otvoreny ani tmavy, nech nemusim stale utierat prach v kazdej policke.

ninusa221
4. okt 2022

Nemam a vobec mi nechyba aspon ked si mobil položím na stole spalni tak rano vstanem k budíku 😂

saxana000
4. okt 2022

Odkedy mame postielku pri posteli moj nocny stolik ma dovolenku.v muzovom su iba same rarohy covid testy krabicky od hodiniek obalky a vela ineho co sa nepouziva

euka210
4. okt 2022

@buzz5 my tiez nemame uz 12r a ani mi to nechyba. Mobil si davam na komodu...na druhu stranu izby...aspon nehrozi ze ho rano vypnem a zaspim 😁 ...nocnu lampu mame klipovu
...na postielke.

zuzuliennka1
4. okt 2022

ikea ma pekne nocne stoliky, a ani nie moc drahe, my mame tieto napr.

diana999
6. okt 2022

Máme na mieru robene, rovnako aj posteľ