Čo položiť na komody v spálni?

30. mar 2021

Prosim poradte mi v novej spalni nemam skrine iba 2 komody bielej farby s tmavo hnedym povrchom. V rovnakej kombinacii mam aj postel aj nocne stoliky, podlaha svetla. Prosim poradte co mam dat na tie dve komody? Nieco na ne polozit? Ked pridem do spalne je to veeeeelmi smutne a chladne take neutulne nieco mi tam chyba ale neviem vobec co. Zaclony, kvety, obrazy neriesim to sa nepytam to mam, ide mi o tie komody.

jallka11
30. mar 2021

Ja by som tam dala kvety alebo nejake bytove doplnky 🙂

autor
30. mar 2021

@jallka11 jasné že bytové doplnky ala to je všeobecný pojem, rada by som vedela čo konkrétne majú ostatní. S pojmom bytový doplnok si neporadím, jasné ze nieco také len to je to, ze co 😃

malinoismum
30. mar 2021

Ja mám kvety a sviečku a ešte lampu, takú starsiu po mojej babke... je dosť výrazná 🙂

martinuska
30. mar 2021

Fotku v ramceku, kvet v crepniku, alebo ja mam vazu s takymi ozdobnymi konarikmi. Kvetinovu dekoraciu, aj napr.z umelych kvetov, teraz uz su velmi realisticke a pekne.

0silvia0
30. mar 2021

televizor😁🤪

missviolet
30. mar 2021

Ja mam krasne male zrkadlo (od jedneho spanielskeho studia, tak to mam zaroven ako umelecky doplnok lol). Sviecky, zaramovanu foto, kvet, ja mam rada aj prirodne mineraly tak tam mam ametystovu geodu - ja som si v ramikoch zaramovala malovane pohladnice z dovolenky (nie take ze fotka strediska ci mesta, ale akoby vodovymi farbami namalovane, specialne kupujem take pohladnice... mam z toho dobru naladu). Tiez mam maly svietnik mozaikovy, vrha krasne odlesky po stenach....

nafka0483
30. mar 2021

Ja by som na ne nedavala nic nasilu, len aby tam nieco bolo. Ked pises, ze mas kvety aj obrazy, tak stale sa ti to zda prazdne?
Ked uz teda, tak fotky v rame, niekto si da sviecku, vonne tycinky, alebo sperkovnicu, alebo nejake sosky, kosiky, skatulky... pripadne daj fotku, vtedy sa lepsie radi co by zapasovalo.

nelca84
30. mar 2021

my máme aj svadobnú fotografiu a sviečky rôznych veľkostí na tácke, okolo nich som nasypala sušenú levandulu... možno soľnú lampu alebo lampášik by som ešte dala, mám rada tlmené teplé svetlo večer v spálni...

leskovael
30. mar 2021

čo, tak si pozrieť pinterest, alebo vyhľadať obrázky cez google?

majuska161
30. mar 2021

Ja tam mam sušenú svadobnu kyticu, keramicku sperkovnicu a sviečku zo včelieho vosku v mosadznom svietniku 🙂

patka06
30. mar 2021

fotky, sviečku, hodiny, rádio, šperkovnicu, lampu

mimca77
30. mar 2021

My mame v spalni na komode peknu lampu, svadobnu fotku v ramiku, kvetinac s levandulou, difuzer a este tam mam stojan s nausnicami.

zuzinapipina
30. mar 2021

Pozri na pintereste alebo aj do googlu zadaj ze hygge styl a vysoci ti tam vela veci a inspiracii 🙂

oli18
30. mar 2021

Zive kvety nemaju byt tam, kde sa spi.

lindusss2016
30. mar 2021

Kvety, fotku - pozor do spalne nepatria fotky deti ani domacich milacikov, len ty a partner, sviecky, polodrahokamy - napr.ruzenin sa hodi ako kamen lasky

si_sa_6
30. mar 2021

Ja by som dala nejaké fotky, nech to také osobnejšie teda, pekne môže podľa mňa posobiť aj nejaký svietnik. Už záleží od toho či to je skôr do takého modernejšieho štýlu alebo nie ale nájdeš kadejaké

zuzinapipina
30. mar 2021

@oli18 to je starý mýtus 😉

ninusa221
30. mar 2021

Do spalny nechodi nikto iba my takze na komode nemam nic😊

danim
30. mar 2021

@lindusss2016 prečo nie foto deti? Taký názor som ešte nepocula.

asia83
30. mar 2021

Ja mám na komode šperkovnice s doplnkami a kozmetikou. Nad komodou zrkadlo, čiže sa tam aj maľujem.

dusankomoj
30. mar 2021

@0silvia0 môj muž má tuším úplne rovnaký vkus ako ty🤣🤣🤣aj mi máme televízor! A na polici pod ním nabíjacie centrum pre úplne všetko(aj vŕtačku som tam už našla)

lindusss2016
30. mar 2021

@danim tak spalna ma sluzit rodicom a ti v nej nielen spia, ale malo by to byt aj miestocko ich lasky a vasne. Jednoducho povedane pre milostny zivot je na skodu, ak na teba maju zo steny alebo z policky nakukat rozni rodinni prislusnici 😁

0silvia0
30. mar 2021

@dusankomoj to ja som len zo srandy napisala, my tv v spalni nemame, to by u nas nepreslo🤪

danim
30. mar 2021

@lindusss2016 ;) áno chapem... ako to myslíš.. a realita postielka vedľa 😂 Ma napadlo či si to v nejakých pravidlách “fengsuj” nenašla.

erickatt
30. mar 2021

Ja tam vatsiu cast dna natiahnutu mačku

dusankomoj
30. mar 2021

@0silvia0 😭😭😭😭ja som ustúpila,lebo v dome som si zariadila ako som len chcela a všetko mi dovolil(niežeby som sa veľmi pýtala)

lindusss2016
30. mar 2021

@danim fengsuj nemam velmi nastudovane

lusinda1989
30. mar 2021

Ja mám takto

0silvia0
30. mar 2021

@erickatt macka nie je zla dekoracia🐱

maryah
30. mar 2021

Ja mám na komode vázu s kvetmi, ozdobnú krabicu s drobnosťami a aromalampu...