Ako efektívne a prakticky uložiť lieky?
Dievčatá kde a ako máte uložené lieky? Mám asi 4 krabičky a stále ich prekladám,odkladám😆
Niečo super praktické nemáte poradiť ?😆
Ja mam v plastovom kosiku z pepca v skrinke. Ale nemam velke zasoby len zaklad. 😂 Doplnky vyzivy, ktore beriem pravidelne na kuchynskej linke.
Mám dvoje druhy týždenných dávkovačov, v jednom mám lieky na mesiac pripravené a v druhom doplnky na týždeň. Ostatné lieky a doplnky mám v krabici v skrini uložené
V krabici s vrchnakom,hlavne,aby sa k nim nedostali deti.
@anonym_autor ja mám niečo takéto, je to uzatvaratelny box s poschodiami, keď ho zavrieť, je skladny, má aj rukoväť. Mám dva a všetky lieky sa mi tam zmestia. Majú rôzne farby a veľkosti. https://share.temu.com/mVHPEhXEvUB
@anonym_autor tiez v skrinke v kuchyni v 2 krabickach. Casto pouzivane na kraji krabicky ci sezonne na policke...to nam urcite o chvilu zacne 🤦♀️
@anonym_autor My máme veľkú zásobu a vždy v skrini v plastovej krabičky.Celú lekárničku .A čo berieme na kuchynskej linke vysoko a deti sa tam nikdy nedostali.


Ja si dávam lieky do týždenného dávkovača liekov a rýchlo zoberiem ráno, večer. Tým sa dá aj skontrolovať, či som nezabudla zobrať.