Celoplošný koberec

24. aug 2021

Ahoj, mate niektorá v domácnosti celoplošné koberce? Uvažujem pri prerabke domu dat do obývačky, detskej a spálne celoplošny uzlikovy koberec. Píšu o nom že je ľahšie udrziavatelny ako tie obyčajne s krátkym vlasom. Mate niektorá skúsenosť?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym0001
24. aug 2021

Urcite radsej uzlikovy, su odolnejsie. Ja som sa dala zlakat makkym shaggy kobercom a po 3 rokoch vyzera katastrofalne. Budem menit za uzlikovy.

autor
24. aug 2021

@viestta a máš skúsenosť aj s tým uzlikovym?

anonym0001
24. aug 2021

Osobne nie, ale tieto koberce mavaju vacsinou v hoteloch a aj po rokoch vyzeraju zachovale. Cize videla som v hoteloch.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paskolinka
24. aug 2021

v spalni aj detskej mame koberce (nie uzlikove), je to super, prijemne, decka sa v izbe mozu valat po zemi, povysavas a mas upratane. odporucam.

autor
25. aug 2021

@paskolinka a vedela by si mi povedať aký typ vlasu mate?

paskolinka
25. aug 2021

no toto presne neviem priznam sa, ked tak pozeram na internete, tak to bude strihany, skor kratky vlas

janka95
27. nov 2021

Ahoj dali ste si tie koberce? Ste spokojní? My sa chystáme dávať do celého bytu okrem chodby kúpeľne a kuchyne. Svetlucky, lepeny bude 🙂 len tie kvalitné koberce sú strašne drahé. Bude s dlhším vlasom že by bola zem teplejsia. Snáď sa to oplatí a niečo to vydrží 🙂

autor
28. nov 2021

@janka95 ahoj, nakoniec sme dali len do spálne s kratuckym vlasom, a pod to celkom dráhu hrubší podložku kvôli izolácii aj kvôli tomu aby sa koberec nezodral, menší odpor pri chôdzi. Recenzie ešte neviem, bývame len chvíľočku 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka95
7. máj 2022

Tak my sme dali taký svetlý. Ja som veľmi spokojná. Chodiť doma na boso je skvelá vec. Konečne nemusím chodiť po studenej podlahe . ;) Prikladám fotku ak by niekto nad tým uvažoval ako my 🙂

vladimiiiirka
7. máj 2022

@janka95 odkiaľ ho máte?

janka95
7. máj 2022

@vladimiiiirka od nás z predajne v Spišskej, treba popozerat predajne z kobercami. Tento je hotelový koberec objednaný na mieru z holandska .máme ho lepeny 🙂

vladimiiiirka
7. máj 2022

@janka95 ako sa volá obchod, ďakujem 🤗

janka95
7. máj 2022

@vladimiiiirka andreansky. 🙂

lenull103
18. sep 2022

@janka95 dobrý deň,našla som teraz po čase tuto tému.prerábame dom a rozmyslame nad celoplošným kobercom do spálni.tiež sme zo SNV,rozmýšľali sme nad Andreanskym.ste spokojni s kobercom?dobre sa udržiava?

beata_k
18. sep 2022

@lenull103 My sme kupili byt s takym kobercom. Nechci vediet co bolo pod nim ked sme menili za podlahu. Hnus to bol. Guce prachu.
A to bola seriona rodina s malymi detmi, ziadne socky.

lenull103
18. sep 2022

@beata_k fuuu,to si teda nechcem predstaviť.ale ten koberec asi nebol lepený,asi len voľne položený pod nábytkom,že?

beata_k
18. sep 2022

@lenull103 Nie, nebol lepeny. Bol po celej ploche izby. Lepene boli len boky na stene. Taky tenky pasik.

janka95
19. sep 2022

@lenull103 tak sme veľmi spokojní. Je to pohodlné a hlavne teplejšie. Zatiaľ sa drží všetko v poriadku,sem tam taký maličký svetlý fliacik,ale určite ho dáme neskôr celý prejsť vytepovat. Už by som nemenila za tvrdú a studenú podlahu. 🙂