Doplnky, ktoré budú ladiť s bielo sivou obývačkou

katonova94
31. aug 2022

Ahojte
Čo by ste mi odporučili? Máme bielo sivú obývačku
Ale moc nie je útulné
Chcela by som doplnky ktoré budú ladiť ...
Viete mi niečo pekné odporučiť? Ďakujem

majlo1234
31. aug 2022

Bielo sive je co? Aj podlaha? Aj steny? Ak je vsetko v tychto farbach, kludne prihod este nejaku, najlepsie prirodnu/pastelovu. A k utulnosti ti dopomozu textury, koberec, zavesy, vankuse

beata_k
31. aug 2022

@katonova94 To chce farbu. Skus tyrkysovu alebo zltu.

marca12
31. aug 2022

Najviac zutulnia zavesy. Teraz leti pudrova,jemna birdova neviem pomenovat tu farbu alebo petrolejova,horciciva pekne ukaze. Ak das farebne vankuse,nejake kvety,dekoracie vo farbach,vankuse,tak to zutulni.

katonova94
autor
31. aug 2022

@majlo1234 idem pohľadať foto

katonova94
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katonova94
autor
31. aug 2022

@majlo1234 pridala som foto
A v ľavom rohu mám Biely jedálenský stôl

beata_k
31. aug 2022

@katonova94 Mne chyba zaclona. Alebo aj zaclona+zaves. Koberec, vankuse v inej farbe. Proste doplnky. A rozbit to nejakou farbou.

katonova94
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nely1704
31. aug 2022

@katonova94 priestor si jednoznačne pýta závesy 😉

miselar
31. aug 2022

@katonova94 ja by som zvolila žlto modrú na oživenie .a určite závesy záclony ..doplnky v týchto farbách a niaky koberec .

katonova94
autor
31. aug 2022

@beata_k len akou 😃 ja som chcela smaragdovo zelenú a muž nadáva že sa to tam nehodí že všetko nech je dôvod biele ... Ale je to strašné prázdne

hipuska
31. aug 2022

Koberec a kvety

katonova94
autor
31. aug 2022

@nely1704 áno chcem si dať robiť na mieru len to stojí cez 350€ čiže musím najskôr naskrabat 😃

dianaana
31. aug 2022

@katonova94 Koberec, zaclona, zavesy, lampa stojaca

beata_k
31. aug 2022

@katonova94 Smaragdovo zelena mi pride tmava. Dala by som zltu alebo tyrkysovu. Obe farby sa hodia k sivej.

seahorse27
31. aug 2022

Urcite zaclony a zavesy na okno - to vzdy zutulni priestor, zive izbove rastliny, vankuse na gauc…Farebnost: horcicova a sivobezova, kludne pridaj vzory a textury, koberec pod stol…odstranila by som tu tapetu s mestom, to je nevkusne, rovnako tie navleky na stolicky - ako na dedinskej svadbe v kulturaku 😃

simca06022011
31. aug 2022

@katonova94 zavesy daj a hned to bude lepšie a kvety, pripadne koberec

katonova94
autor
31. aug 2022

@seahorse27 tu tapetu keď dám dole zíde mi farba so steny a nechce sa mi robiť nová stierka😃 a čo sa týka návlekov
Sú tam skrz stoličiek... nie sú pekné

zuzinka888
31. aug 2022

Urcite zaclony a zavesy - ano, su to lapace prachu ale je to utulne. Mozno zj maly koberec pod stolik. Nejaku rastlinku a vankusik vo farbe zavesov.

beata_k
31. aug 2022
seahorse27
31. aug 2022

@katonova94 tak potom nejake ine navleky na tie stolicky…a bez masle 😃

lamonita
31. aug 2022

Ja som za takú horčicovo žltú. Ikea ma také závesy. Sú perfektné. Tapeta preč. Návleky tiež. Obrazy na stenu pridaj

labkosuch
31. aug 2022

@katonova94 kvety D kniznica..

labkosuch
31. aug 2022

@katonova94 podla mna sa u vas bije aj tepla podlaha s chladnym ostatkom..k bielo-sedo-ciernemu kombu na hodi akakolvek doplnkova farba

amelie2017
31. aug 2022

Ja by som dala urcite zaclonu a horcicove zavesy a vankuse na gauc.
My napr. zaclonu ani zavesy nemame, ale tu sa mi priam pytaju.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
1. sep 2022

@katonova94
Nabytok pritlaceny na steny - posobi to lacne a staromodne. Odtiahni sedacku aj jedalensky stol pol metra od kazdej steny. Mas tam dost miesta. Teraz su ten stol aj sedacka zastrcene do kuta. Daj ich do popredia, nech ukazu. Skus urobit fotky po tom ako to odtiahnes a ked ich porovnas, uvidis aky velky rozdiel to robi.

Konferencny stolik- je tusim sada s TV stolikom. Ked odsunies sedacku od steny, tak ta jeho mala velkost nebude taka okata, lebo tam bude menej pristoru a bude tvorit vizualne sadu s TV stolikom, lebo budu viac pri sebe.

Zaclona, alebo zaves. V Ikea kupis vsetko co potrebujes za super cenu. Davat robit zaves na mieru su vyhodene peniaze. Zaves musi byt od stropu az po zem. Ak das zaclonu, daj na sirku celej steny. Volila by som biely, sedy, bezove farby na zaves. Vyrazne farby ako ta horcicova, alebo modra, zlta by som volila len na male doplnky ako vankuse, vazicky, obrazy.

Malinky obrazok na stene posobi tak uboho a smutne. Ak nemas ine obrazy a nechces vacsie, nedavaj nic, alebo ho daj do ramu raz tak velkeho. Urcite daj nieco na steny v jedalni…. zrkadlo, obrazy.

Fototapeta je krasna ale je zabita tym TV. Mozes vsetko otocit a tam kde je TV bude sedacka a tam kde je sedacka bude TV, ale neviem co je to za sedackou? Radiator? Ak to otocis, sedacka musi byt zarovnana s tou fototapetou. Ak sa ti nechce malovat, tak prilep na stenu plavajucu podlahu.

Koberec je pekny ale velmi neprakticky. Ak, tak by som dala pod jedalensky stol.

Masle zo stolickiek urcite prec a daj fotku tych stoliciek, ci su naozaj tak zle. Ja neznasam tieto navleky. Stolicky v nich posobia velmi mohutne a stol je k nim maly.

andrejkap123
1. sep 2022

@katonova94 ja by som daka zaclonu od stropu pomzem po celej dlzke steny. Ale obycajnu jednoduchu. Ostatne neviem je to vsetko vec vkusu…..

lilyianka
1. sep 2022

@katonova94 žltá alebo mentolova farba by sa mi tam hodila