Klimatizácia Aux

adrilau1
14. feb 2024

Ahojte, potrebujem poradit ohladom klimatizacie. Konkretne Aux freedom smart+. Mate niekto skusenosti? Hlucnost? Spotreba?

mafimed
20. mar 2024

Zdravím, neviem či ste si už kúpili túto klimatizáciu, ale ja Vám ju môžem len odporučiť. Už som ich zopár namontoval a zatiaľ každý bol spokojný. Montoval som ich aj rodičom a aj babke 🙈 Zrejme ste si už prečítali aké majú funkcie a výhody. Čo sa týka hlučnosti, tak ide pekne potichu. Pri nočnom režime ju skoro vôbec není počuť. Čo sa týka spotreby, tak aj pri týchto cenách je lepšie možnosť ako kúrenie drevom. To je aj dôvod, prečo som ich montoval u rodičov. Lebo s tým drevom mali vždy iba kopec práce... Namontoval som im prve tri klimatizácia do domu a boli s tým spokojný. Nakoniec som musel ešte namontovať otcovi klimatizáciu aj do dielne, kde mal pec na drevo. A hoc má ešte kopec dreva, tak chcel tam mať klimatizáciu. Ráno za zobudí, cez wifi si nastaví akú teplotu chce, zapne klimatizáciu a kým sa naranajkuje, tak ma v dielni príjemnú pracovnú teplotu a môže robiť. Šetrí mu to čas a energiu môže využívať na prácu. Nemusí v zime čistiť stále kotol a robiť oheň a kým tam mal teplo, tak nejaká hodina prešla. Chladenie je samozrejme tiež bezproblémové.