Koľko druhov posteľného prádla máte?

7. feb 2024

kolko ks postelneho pradla mate a ako casto ho vymienate? ja menim kazde 2 tyzdne a mam 4 druhy

nekonecna_katastrofa
8. feb 2024

3 ja s manželom a 3 deti (stačili by aj po 2, ale občas treba pre návštevu, deti sú ešte malé, takže ešte sa niekedy pocikajú alebo máme črevnú chrípku). Mala som toho omnoho viac, ale aj tak som dookola točila tie obľúbené a úplne nám to stačí. Máme sušičku, keď som lenivá, tak operiem, vysuším a zas dám tie isté, aby som ich nemusela ukladať do skrine. Mením zhruba každých 10-14dní, v lete a počas chorôb samozrejme častejšie.

tana85
8. feb 2024

v zasade tiez len pouzivam 4 druhy a rovnako po 2 tyzdnoch max., pri chorobe podla potreby castejsie. ale ked poratam mam ich asi 8, len bavlnu, ale velmi tuzim po novych lanovych :D

zuzka0605
8. feb 2024

3 druhy. prezliekam raz za tyzden

kukuk29
8. feb 2024

ja mam na zimu teplejsie bavlnenne dve supravy ale pouzivam iba jedny lebo ich davam do susicky a na leto 3 supravy z bavlny ale odkedy som si kupila minuly rok lanove tak uz iba tie pouzivam jar,leto,jesen ...uz rozmyslam ze zvysku sa zbavim neni mi tolko treba..

kamatopo
8. feb 2024

Na obliečky som úchylna😂neni známych čo by odo mňa nedostali do daru obliečky😉. Prezliekam každý druhý týždeň. A pravdaže obliečky mám aj podľa štýlu. Najviac milujem vianočné