Koľko druhov posteľného prádla máte?

7. feb 2024

kolko ks postelneho pradla mate a ako casto ho vymienate? ja menim kazde 2 tyzdne a mam 4 druhy

jamimo
7. feb 2024

13 druhov, prezliekame periny každý týždeň 🤷‍♀️

sweet20
7. feb 2024

3 kusy a kazde tri.. v lete aj castejsis

sweet20
7. feb 2024

samozrejme aj podla choroby atd

natall113
7. feb 2024

6 kusov, každé dva týždne prevliekam

wishes
8. feb 2024

prezliekam kazdu sobotu a mam 6 druhov, najcastejsie pouzivam 2-3 dookola tie iste 🙂

anjelicek26
8. feb 2024

Druhov mame fest veľa, prezliekanie kazde dva tyzdne,v lete každý týždeň... na obliečky do postele pekne mam shopping uchylku,málokedy odolam🤣

jaskolka
8. feb 2024

Ani neviem, pretože mám aj doma, aj u svokry... 7-8súprav? Netuším, mám aj také, ktoré "viem, ze mam" ale už som ich dlho nepoužila. Detské mám 4 súpravy.
Prezliekam cca 2 týždne, záleží aj od toho ci sa v lete muž viac potí, ci je niekto chorý a podobne.

struhanka
8. feb 2024

3 druhy, prezliekam každú sobotu.

zefyra
8. feb 2024

Ja mam 4 súpravy, prevliekam každé dva týždne, v lete každý týždeň.

leonie28
8. feb 2024

Ja mám 12 súprav a prezliekam každé 2 týždne, v lete každý týždeň. Keď sme chorí tak aj každý deň 🙂

vivuska666
8. feb 2024

Mala som hadam aj 8 alebo 10. Dala som to prec a mam 3. Operiem, ususim a navleciem. Neznasam mat kvanta takychto veci. A ani oblecenia.

sherynkamalinka
8. feb 2024

a tiez to prezliekanie tak neznasate?

glorikarebeka
8. feb 2024

@sherynkamalinka idem napísať, že to milujem prezliecť a ešte radšej idem do takých čistých spať

Mám okolo 10 druhov(okrem detských)a vždy keď sa mi nejaké páčia tak kúpim

cacianka
8. feb 2024

Druhy mám iba 3 - hladkú bavlnu, bavlnený krep a bavlnený flanel. Nemám rada satén, damašek a fuuuj mikroplyš a podobne umeliny. Prezliekam podľa potreby

dankabetka
8. feb 2024

ahoj, tak ja mam len 4 pary ..... 3 pare su nase a 1 par mam pre navstevu. Deti maju po 2 paroch kazdy. Stiham to otocit oprat, zatial nebol problem. A perem kazde 2 tyzdne ( jeden tyzden nase, druhy tyzden detom- tak to tocim), ale ak sme chori samozrejme operiem, prezliekanie tiez nejak extra nemusim 😅

anonymous87
8. feb 2024

Asi 7-8, ale pouzivam asi 4. A prezliekam kazdy tyzden

noami12
8. feb 2024

Každý týždeň, mam 4 páry ale väčšinou používam iba tie jedny a tie isté, dám ich oprať a vysušiť - milujem tú vôňu toho čerstvo opraného povlecenia 🙂

katica06
8. feb 2024

Viac ako desať súprav, niektoré som ešte nestihla otvoriť, sú to tie od mamy ktoré majú v krúžku napísanú cenu v Kčs, staršie ročníky si to asi pamätajú. Pravidelne používam asi 6. Vymieňam podľa potreby v lete pri chorobe častejšie aj každý týždeň

ziarifka
8. feb 2024

Priem raz za 2-3 týždne, my aj deti máme iba 1 súpravu.

lavender94
8. feb 2024

Ja točím dvoje, keď sa zničia kúpim zas ďalšie dvoje. Nemám na to miesto, nájsť take čo sa mi pacie je výkon, takže som to vzdala. Mením každé 2-3 týždne, a podla potreby

sojorez
8. feb 2024

Sme piati, takze 10, prezliekam kazdy tyzden.

simsalabim
8. feb 2024

Na kazdu postel dve supravy. Operiem, dam druhu, ale alebo aj tu istu, ak stihne uschnut. nevidim dovod mat viac, nemam specialne "Vianocne" ci ine sviatocne obliecky, ani flanelove na zimu a chladive na leto... kurime a mame klimu, netreba. Periem vacsinou kazde 2 tyzdne, ale podla potreby aj castejsie.

simca06022011
8. feb 2024

Netuším koľko, akurat viem ze mam teraz malo plachiet🙂 prezliekam tak do 2t max. Zväčša natiahnem hneď to isté čo sa operie.

elis248
8. feb 2024

Plachty na každú posteľ 2 ( 1na posteli, 1 v skrini), obliečky dospelácke 5 súprav, detské 4 súpravy. Prezliekam každé 2 týždne. Stačili by aj 2-3 súpravy, ale vysvetliť to mojej mame je nadľudský výkon (väčšinou mi ich podaruje).

tilly
8. feb 2024

Jednu súpravu pre každého a periem ich raz za týždeň.

lili1313
8. feb 2024

Ja mám po zredukovani roznych umelin 4 súpravy a stačili by podľa mna aj dve. Plachty mám jednu letnú a jednu zimnú. Mením podľa potreby raz za týždeň - dva.

fairyy
8. feb 2024

uf netusim kolko ich mam, vela ... ale pouzivam jednu az dve supravy pre kazdeho...najcastejsie jednu ak hodim prat rano ..periem podla potreby niekedy kazdy tyzden, inokedy aj tri vydrzi...zalezi kolko sme doma a ako je teplo

princess59
8. feb 2024

Stále používam tie isté, (mám asi 4 druhy, ale už asi rok máme ten istý vzor na posteli). Ráno vyzleciem periny, tie sa prevetrajú. Hodím do práčky a sušičky. A ešte teplé obliekam. Keby mám len jedny úplne by mi to stačilo 😅😅😅 periem ich podľa potreby. V zime cca 2-4x do mesiaca a v lete niekedy aj 3x do týždňa ....

bylinka25
8. feb 2024

Ja mám 14 súprav, ku každej je plachta farby obliečok.
Mám tri druhy, bavlnený krep, bavlna a damaškové, ktoré mi dala mamina, tie šil ešte môj pradedo. Jedny máme také so srdiečkom z lupeňov ruží a uprostred toho srdiečka sú dve spojené obrúčky.

oli18
8. feb 2024

Obliecky mam 10 suprav, natahovacie plachty 6 druhov.