Lesklá kuchyňa

13. jan 2024

Baby, ktoré máte lesklú bielu kuchyňu...ste s ňou spokojné? Alebo ste to časom oľutovali?
Chceme meniť 20 ročnú kuchyňu a túžim po bielej lesklej, len chcem mať istoto, ze to bude dobrá voľba 🤍
Ďakujem za každú odpoveď 😇

bimbina
13. jan 2024

Áno spokojná . 😊 biela je biela . Nadčasová

danica2711
13. jan 2024

áno, rozhodne sa čistí lepšie ako matná

tiezjedna
13. jan 2024

Mám kombináciu biela/tmavošedá v lesku a už by som lesk nechcela. Furt po nej lietam fialovou viledou...

maminkadeticiek
13. jan 2024

To je najlepsie ist si obzriet.Kolko ludi povie ze je lepsia leskla tolko ludi chce matnu.Este mam skusenost ze ta leskla crstva sa zacne po rokoch odliepat alebo lamat.Ale treba si ist obzriet kuchyne co sa ti viac paci.

rebrambora
13. jan 2024

Ano, ale mame veeelmi kvalitnu a drahu. Cisti sa vyborne.

aandrea9
13. jan 2024

Ja som max spokojná. Údržba neporovnateľne jednoduchšia v porovnaní s matnou.

luciaruz
13. jan 2024

Ja mam bielu matnú a to čistíme ozaj iba sporadicky, cize nechapem co to tu ludia píšu 😆 to sa vôbec nespini. Kamoska mala biely lesk a veeečne to pretierala lebo tam boli furt vidno ocapky od prstov.

maminkadeticiek
13. jan 2024

Inak ak ta zaujima ajnotazka toho co je trendy,tak jednoznacne u intetierovych dizajnerov ustupuje era lesklych.Je to skor len na ziadost.Uprednostnuju sa matne.Ale vo finale je to tvoja volba samozrejme.

aandrea9
13. jan 2024

@luciaruz ono veľa závisí aj od toho, či tu kuchyňu človek používa denne na varenie a stravovanie alebo iba cez víkendy. Lebo poznám aj takých 😉

pe_mi
13. jan 2024

Za mňa určite lesk.
Mám vyskúšané matná/lesk.

mareen1
13. jan 2024

Ja som mala antracit lesklu a teraz mam 2 roky bielu lesklu. Ta tmava bola na udrzbu horsia. Biela je v pohode. Pri beznom upratovani raz do tyzdna dvierka prelestim. Mam ale vsade dlhe rucky, bez nich by bolo urcite viac odtlačkov...

marca12
13. jan 2024

Sice som bola odporca bielej lesklej ani za nic som ju nechcela,nakoniec mam. A som spokojna. Perfektne sa cisti,je nadcasova,mame ju v kombinacii s drevodekorom a vyzera to super. Niekto vravi,ze cisti vkuse,no ja ju prebehnem raz za cas a to staci. Nad digestorom jasne,ze castejsie,ale ostatne nemame obchytkane.

zuzanaete
13. jan 2024

Podla mna treba aj zohladnovat vysku lesku a svetelne podmienky, ci na linku priamo svieti slnko alebo nie. Lebo niektore otlacky/spiny su niekedy viditelne a niekedy nie.

laura164
13. jan 2024

Máme bielu lesklu a je perfektná, predtým sme mali matnu tmavohnedu, to bol horor

kiwi3
13. jan 2024

my mame tmavu matnu a cisti sa to celkom na h-cko

martinka13
13. jan 2024

Mam a som spokojná. Veľmi jednoduchá údržba.

autor
13. jan 2024

Baby, ďakujem za Vaše názory.. ja to chcem skombinovať so svetlým drevom. Hádam bude zas na 20 rokov pokoj 😁

luciaruz
13. jan 2024

@aandrea9 no ja varím každý den 😉

alexandra383
13. jan 2024

Mala som matnu bielu/sedu.. po tej skusenosti som teraz zvolila bielu lesklu.. neporovnatelne. Matnu som lestila minimalne na trikrat, kym sa dolestila 😵‍💫 obe kuchyne drahe, kvalitne, rovnaky vyrobca.