Máte tento mop na podlahu?

chrobacik41
10. júl 2021

Ahojte žienky, mate niektorá tento mop? Ste s ním spokojné? Alebo je lepší leifheit twist? Ďakujem za info a pekný dníček prajem 😊

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamvtme
10. júl 2021

Ja som spoko s tymto

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
konikkon
10. júl 2021

@tamvtme ahoj, ako prosim ta nechávas tento mop vyschnúť po umývaní. Ja keď ho nechám vtom odkvapkavaci, je vlhky aj 2 dni a potom smrdí...

tamvtme
10. júl 2021

@konikkon mam este ine vedro na iny mop s takym mensim "sitkom" na zmykanie, tam to polozim na vrch...

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
10. júl 2021

@chrobacik41 presne tento mam,a pisem... nekupovať,opakujem nekupovať 😂😂😂 somarina strašná...maju ho teraz aj v pepcu, neviem cenu.
Ja som kúpila pred cca pol rokom z e-shopu za 14€ plus dve nádherné handry...
Moje nevýhody...vela vody prebalo napustit aby sa ten mop namočil cely, a druhá nádoba kde sa zmyka za mna úplne zbytočna,potom veľké vedro. Ked som ho dvihla a nedala si pozor kde za rucku, tak sa mi preklopilo celé vedro na tu stranu,kde bola voda, mop sa mi po case zasekaval pri vyťahovaní,ked sa handra zacala párať...handra sa lepí na suchý zisp,a zasekava sa na take tri zapadky,casto sa mi stalo ze aj ked som si dala pozor,sa handra nenasunula na jeden vycnelok na mope a uu to bolo v prdelke😂😂😂ale možno len ja som kiľava😁 handru sa neda vyzmykat do skoro sucha,aj ked výrobca tvrdil ze hej, a mop velmi maly, to bolo všetko to co ja od mopu chcem, veľký,skoro do sucha vyžmýkať,a žiadne prekvapenia pri prenášaní 😂
Kupila som si nakoniec tu lx turbo viledu a to je mop laska moja .. podlahy umyvam denne.

chrobacik41
autor
10. júl 2021

@mariejenka veľmi pekne ti ďakujem za inf, toto som potrebovala vedieť. Tak zatiaľ čo som čítala tak tú viledu žienky chvália. Asi kúpim tú 😊

chrobacik41
autor
10. júl 2021

@mariejenka ešte sa ta opýtam ktorý konkrétne mop vileda máš lebo ich je viacej druhov aj nejaký turbo som videla xl tak teraz neviem ktorý 🤷‍♀️

mony38
10. júl 2021

Ahoj, ja mam tiez viledu parny mop uz takmer 3 roky a som max spokojna
https://www.mall.sk/vysavace/vileda-steam-mop-s...

mariejenka
10. júl 2021