Modrá kuchynská linka

18. aug 2021

Ahojte
Chcem vymenit kuchynsku linku, ale nechcem nic tradicne( co sa farby tyka).
Velmi sa mi paci dramaticka ocelovo modra alebo petrolejova farba.( nieco ako na fotke)
Chcem sa opytat, ci neviete o nejakom kuchynskom studiu, ktore by mi take nieco vedelo zhotovit.
Google som uz presla a nic take najlacnejsi nabytok, merkury market a pod. nechcem.
Dakujem za odpovede k veci a nie subjektivne nazory na farbu.

alfged
18. aug 2021

Ahoj, vedia ti to urobit v kazdom studiu, kde ponukaju striekane dvierka. My akurat tiez riesime kuchynu a videla som vo vzorkovniku aj takuto farbu, v podstate nam povedali, ze sa da namiesat akakolvek podla poziadavky. Z ktorej casti SR si?

martinoocka
18. aug 2021

Veď každý stolár ti takú spraví...keď robí linku na mieru dostaneš vzorkovník farieb a môžeš si vybrať aj tyrkysovú ak sa ti páči 😉

simca06022011
18. aug 2021

Hocikde, studia zvyknu robit aj so stolarmi a ti urobia cokolvek.

ibrunova
18. aug 2021

Všade ti urobia, čo len chceš.. Kolega si dal úlet červenú, už ľutuje 😁

kkovacovak
18. aug 2021

Podľa mňa v každom lepšom štúdiu. Kamarát má takú petrolejovú s čiernymi doplnkami a drevenou doskou a vyzerá to veľmi dobre.

taskataska
18. aug 2021

dat vyrobit na mieru by nemal byt problem. tento styl je dost marginalny, maloktore studio ho bude momentalne ponukat si myslim

len otazka: mas na to dostatocne velky priestor? lebo v pidi panelakovej kutici to bude posobit strasne stiesnene...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanah3007
19. aug 2021
Používateľ hanah3007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanah3007.

V Oresi majú, výrobca Bauformat a odtieň Navy. Je vo viacerých prevedeniach, v hlave mám ale len Porto.

veronikk13
21. aug 2021

Odkial si?

autor
6. okt 2021
autor
6. okt 2021

@taskataska priestoru je dost😉