Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
hanah3007
Používateľ hanah3007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanah3007.
hanah3007
8. jan 2022

Enermed 😉

hanah3007
2. jan 2022

prejavy na pokožke súvisia s problémami v tráviacej sústave. Z toho, čo píšeš, mi vyplýva to, že máš problémy v rámci celej traviacej sústavy a tú treba riešiť. Kvôli trhlinam na konecniku by som ti rada odporucila jeden produkt, ktorý regeneruje všetky sliznice, upraví ti trávenie. Nie je to žiadny MLM produkt ale nebudem tu verejne robiť reklamu, aby ma niekto neblokol za dobre mienenu radu.... lebo nájdu sa tu aj také, žiaľ...
Ak chceš, ozvi sa a pošlem ti link 😉

hanah3007
1. okt 2021

@anjelik1991 vyhladaj si enermed mucosa.sk

hanah3007
29. sep 2021

@ketinkamk Ja som v tomto jeho pomoc nepotrebovala. Vybavila som si sama. Mne robil preklady. Ale viem, že sa tým zaoberá

hanah3007
28. sep 2021

Enermed sebe 3odmerky, drobcovi 1-2

hanah3007
10. sep 2021

Čaj z malinových listov. Do 15 minút mám pp bolesti.

hanah3007
7. sep 2021

@ketinkamk skontaktujte sa s Michalom Weingartom. On to vybaví 😉

hanah3007
28. aug 2021

Ja by som ti rada aj niečo odporučila len nemôžem takto verejne kvoli pravidlám. Nie je to nič z MLM produktov, takže nie nezbohatnem na tom ako si tu niekto môže myslieť (po poslednom menovaní produktu som bola označená ako nedôveryhodná osoba 😅😅)

hanah3007
28. aug 2021

Napíš mi prosím správu 🙏

hanah3007
24. aug 2021

@katka3466 moj syn ma atopicky ekzem a potvrdenu ABKM a na vaječný bielok. Okrem toho som mala podozrenie na lepok, ktorý sa ale na testoch z krvi neprejavil. Stav mu zhoršovalo dokonca aj ovocie. Odkedy pije každé ráno Enermed Mucosa (prečítaj si všetko na www.enermed-mucosa.sk) tak sa mu stav rapídne zlepšil. Jeho ekzémy prestali byť agresívne, zmizli z celého tela a keď aj zje niečo, čo mu uškodí tak nepretrvavaju tak dlho ako kedysi a nie su také agresívne. 3 roky som nevedela, čo s ním. Behali sme od lekára k lekárovi. Mala som obdobie, že som do škôlky varila a stav sa nezlepšoval. Už som bola zúfalá z toho, pretože som mala pocit, že aom vyskúšala už všetko.. a tento Enermed už bola moja posledná nádej, ktorá konečne priniesla vysledok a dlhotrvajúci 🙏 Dnes je jeho stav taký, že už môže jesť v školke s ostatnými detičkami to, čo oni a dovolím mu aj to, čo bolo ešte nedávno tabu. Takže ja jednoznačne odporúčam riešiť vnútornú očistu tela. Pridávam ti sem aj foto. Rozdiel sú 4 mesiace.

hanah3007
19. aug 2021

V Oresi majú, výrobca Bauformat a odtieň Navy. Je vo viacerých prevedeniach, v hlave mám ale len Porto.

hanah3007
28. mar 2021

Veď je to úplne korektný prístup. Mne sa už stalo, že som bola u zubara a fyzioterapeuta oboznámená s tým, že ak zruším termín menej sko 24 hodín pred dohodnutým termínom, mám si byť vedomá toho, že za to napriek mojej neprítomnosti zaplatím.

hanah3007
14. jan 2021

Umývačka by sa nemala otvárať pokým je horúca a a ide z nej para. Poškodí to pracovnú dosku, poprípade môžu napučať okolité skriky.
Ja ju nenechávam pootvorenú nikdy, iba keď ideme na dovolenku.

hanah3007
18. dec 2020

@scorpionflower1 no je pravda, že som nemusela uviesť konkrétneho výrobcu ale zle som to nemyslela a nepodlizovala som sa ani spôsobom "kontaktujte ma cez súkromnú správu"

hanah3007
18. dec 2020

@scorpionflower1 🤦 že som vôbec reagovala... Nie každá, ktorá tu niečo odporučí, musí na tom hneď ryžovať.. kľudne si ten môj komentár zmažte.. mne to žily trhať nebude 🤣

hanah3007
18. dec 2020

@scorpionflower1 osobnú skúsenosť nemám ale Kamoška mala kŕčové žily, brala Reishi od Terezie a jej lekár jej povedal, že za celú svoju lekársku prax nevidel také zlepšenie.
Moja mama berie terwz reishi tiež kvoli tomu a začali sa jej sťahovať..
Tak možno to stojí za vyskúšanie aj u Vás 😊

hanah3007
10. nov 2020

@ley011 Napíšte mi súkromnú správu. Dám Vám kontakt na jednu dámu, ktorá by Vás mohla vedieť aspoň nasmerovať.

hanah3007
13. sep 2020

Alpecin

hanah3007
25. máj 2020

Najjednoduchšie je povedať "neviem" .. všetko sa dá naučiť. Každý nejak začínal. Možno ťa to bude stáť pár pokazených jedál alebo prepalené tričko ale časom sa to iste zlepší. Prosím ťa, prádlo roztried aspoň podľa farieb, tú kúpeľňu upratuj častejšie a nie až, keď sa ti to hnusi a prihlas sa na kurz varenia 😁

hanah3007
23. máj 2019

Priamo v DE je slovak, Michal Weingart. Ale záleží iste aj od toho, na čo sa ten advokát špecializuje.

hanah3007
25. apr 2019

@bielavlcica skúste mu zohnať Cetyricin. Mne sa tento rok prvy krát prejavila alergia a doktorka mi odporučila tento liek. Žijem v DE, musela som sinho platiť sama.. takže by mohol byť dostupný bez receptu aj na SK

hanah3007
21. dec 2018

Mam ho tiez uz treti rok. Uzaana vecicka. Od tolkeho nadšenia sme kupili ďalšie dva- pre rodičov z oboch strán 😅

hanah3007
12. okt 2018

@osky aj ja veľmi pekne dakujem. Cením si tvoje rady ❤️

hanah3007
12. okt 2018

@miriam108 ďakujem veľmi krásne ❤️

hanah3007
11. okt 2018

@miriam108 aj môj syn ma alergiu na BKM. Mobla by si mi prosím napísať ako si robila to ryžové a kokosové mlieko?