Mravce v paneláku

7. feb 2023

Mali ste mravce v paneláku? Po prvej dezinsekcii sa vrátili alebo už iba do bytov, ktoré neboli predtým vystriekane? No lebo idú to u nás v paneláku striekať znova, ale my ich už nemáme. Tak či si to máme dať znova vystriekat alebo už k nám neprídu? 🙈

viestta
7. feb 2023

Kym nebudu vsetky byty ciste, mozu sa vratit, kedykolvek. Takze dajte si vystriekat aj vas byt

luliu
7. feb 2023

Treba vystriekat znova všetko, lebo prídu naspäť k tebe

tana85
8. feb 2023

dala by som aj svoj byt, mame hroznu skusenost s mravcami. davali nam tie jedovate sirupy do domcekov a chavlabohu pomohlo, ale davali do kazdeho jedneho bytu a 2x, az potom bol pokoj

mirka438
8. feb 2023

Nam raz vystriekali a dali nam take domceky s takymi granulkami. Mravce si to poodnasali do hniezda a sami sa vykapali. Jeden cas som ich ale nachadzala este v obyvacke. Som nevedela, ze odkial este, tak som ich sledovala. Skoro som odpadla, natrepali sa mi do zehlicky. Mala som ju tam v jednej skrinke. Normalne naliezli do toho okienka, kde sa leje voda do zehlicky. Tam do jedneho zahybu a tam sa mnozili a mnozili v tom malinkom priestore. Sparatkom som ich odtial sprtala 😀 uz sa potom nevratili

anitka63
8. feb 2023

Nechala by som si vystriekať byt znova. Nevadí, ak ich vy nemáte, no ak sú niekde v inom byte, tak sa k vám môžu veľmi ľahko a rýchlo vrátiť. V rámci prevencie by som to teda isto neodmietla

zuzincek
6. okt 2023

@mirka438 nám takto do kuchynskej váhy digitálnej. Náhodne som ich objavila v krabici od váhy a keď som to celé hodila do vane začali vyliezať z tej váhy, aj vajcia si tam nakládli. Rovno letela do smetiaku celá jak bola 🤦‍♀️