Múdra huba na pleseň na stene

ivka21
28. jan 2021

Chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s mudrou hubou na plesen na stene? Pomohla neobjavila sa znovu?

karhu
28. jan 2021

davali sme, kupovala som to cez kamosku z CR, tu sa to kupit nedalo, teda ja som to na nete nenasla..povodne to bolo natrete vapnom a primalexom...prv sme vsetko drhli mydlovou vodou (Mazlave mydlo) nech ocistime od necistoty, plesne, prachu, mastnoty, nech nova farba chyta..potom sme davali tu mudru hubu (nater A a nater B, tak to bolo v baleni, navode), nakoniec primalex..vydrzalo to dost rokov..hadam skoro 10 rokov..toto leto ideme malovat znova, ale uz bez mudrej huby...uz len poumyvat steny a natriet farbou, cize mudra huba pomohla🙂
mali sme take nieco..https://colormania.sk/bio-repel-mudra-huba

ivka21
autor
28. jan 2021

Ja som to urobila začiatkom decembra a teraz sa mi začali zas robiť fľaky a neviem ci to nechať nech to mzdra huba zahubi alebo ci to neucinkuje

karhu
28. jan 2021

@ivka21 ak huba nezabrala, nezaberie, tak mydlo, savo a zateplit stenu/strop..kurit a vetrat, vetrat a vetrat...

ivka21
autor
29. jan 2021

Chcela som teraz niečo šetrnejšie lebo čakám babo inak dávam savo len to je tak na chvíľu

keduska
29. jan 2021

Odporucam Biozor Pento, jedine co ozaj zabralo, samozrejme narazovo vetrat 2-3 krat denne, kym sa okno neodhmli