Parný mixér - využitie

17. apr 2023

Pekny deň, zaujímalo by ma, čo všetko varite v parnom mixéri...pre mňa je to obrovská pomoc pri našom dieťatku...kazdy den ho využívam...varim v ňom hlavne zeleninu a občas ovocie na spôsob detskej výživy...

Varite v nom aj iné veci? Napr. mäsko, pšeno, či červenú šošovicku...?? Diky za názory 😉

cookie29
17. apr 2023

Nie. Maso sa nema varit na pare. A sosovica ci strukoviny sa neuvaria na pare

anjelicek26
17. apr 2023

Ja mam vstavanu parnu ruru, mixer je fakt (kvoli mnozstvu) len na to baby obdobie, kedy potrebujes malicke porcie... parnu ruru vyuzivam velmi casto, od zeleniny cez zemiaky po knedle, neni nic lepsieho... Som velmi rada, ze ju mame...

pralinka25
17. apr 2023

ja to vyuziva aj pre seba. jednu porciu kremovej polievky to urobi, pre mna, alebo len tak zeleninu na pare na veceru k masu pre mna. alebo trochu omacky. maso tam nerobievam

autor
17. apr 2023

Super ! Ďakujem! 🙂

autor
17. apr 2023

@anjelicek26 otazocka...okrem parnej rúry, máte teda aj klasicku? Na mäso a koláče, tak myslím..

autor
17. apr 2023

@pralinka25 to s tou kremovou polievkou ma zaujalo ..mohla by si napísať ako to robíš?

pralinka25
17. apr 2023

vies take tie ako brokolicovva, hokaido, mrkvova, karfiolova, spenatova ... uvarim to v tom na pare aj ochutim a vymixujem. ked sa mi stane ze som doma sama vsetci jedia v solach a v praci tak si takto urobim jednu porciu na rychlo pre seba
jaj a este tak robim pyre batatovo mrkvove, alebo batatovo hraskove pre seba.

pralinka25
17. apr 2023

ale samozrejme aj detom, len moje uz su dve uplne velke a tomu mensiemu v tom tiez varim takmer denne zeleninu na pare plus tiez polievky ale nie vsetky mixovane uz.

autor
17. apr 2023

@pralinka25 dakujem, super postrehy! 😉