Perové periny

lasona
24. apr 2024

Dievčatá, žienky, chcem kúpiť periny a vankúše z pravého peria. Kukala som net, obchody, ale cenovo je to veľké rozpätie, a teda neviem ktoré kúpiť. Nasla som aj za 60 eur perinu, ale príde mi to lacne, oproti 200 Eurovym perinam. Hľadám zlaty stred. Na čo sa zamerať? Aké parametre? Odkial kupujete? Ďakujem krasne za rady

viestta
24. apr 2024

Pozri sa na web podperinou.sk

andreakotesova
24. apr 2024

@viestta áno, toto je spoľahlivý obchod. Mám od nich periny a aj moji rodicia, súrodenci. Ale teda perie sme im dali naše 😁

slavomira236
24. apr 2024

@lasona myslim ze zalezi aj od vyplne ake je tam perie ci paperie.

mikayla0208
24. apr 2024

@lasona pozri stránku www.cistenieperia.sk úžasné paplony z husacie peria, drápaneho, žiadne strihane...posielaju aj poštou..jemné, ľahké, nádhera

lasona
autor
24. apr 2024

@viestta ďakujem, akurát to kukám, ceny majú veľmi dobre...máš od nich aj niečo?

viestta
24. apr 2024

@lasona nie, ale uvazovala som. Nakoniec sa zrecyklovali periny a vankuse co z boli doma

monika2012
24. apr 2024

@lasona Ja kupujem zo stránky termop.sk.
Rada Premium je taká zlatá stredná cesta. Perie 50 % a páperie 50 %. Majú aj luxusnejšie výrobky s vyšším obsahom páperia, za vyššie ceny. Je to slovenská firma, veľmi seriózna. Dodanie tak do troch dní. Treba sa porozhliadnuť po ich stránke.