Poľské kuchyne - skúsenosti

sejbipi
3. apr 2022

Máte skúsenosti s kuchyňami od poliakov? Ste spokojné? Môžete mi posunúť kontakty? Ďakujem

deti95060810
3. apr 2022

ak myslíš ORESI tak koniec sveta - ani zadarmo...

sejbipi
autor
3. apr 2022

@deti95060810 myslím polských stolárov. Žiadnu značku Oresi, ani zadarmo 😀

zuzubabo
3. apr 2022

@sejbipi my sme s polskou kuchyňou spokojní, pomer cena kvalita je fajn.

hanah3007
3. apr 2022
Používateľ hanah3007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanah3007.

@deti95060810 oresi ma aj nemecké kuchyne 😉

kika86
3. apr 2022

@sejbipi 8 rokov som mala poľskú kuchyňu doslova za smiešne peniaze. Kupovali sme to s tým, že ak sa rozpadne neskôr kúpime novú. Ale nebol jeden jediný problém 🙂 Po 8 rokoch sme byt predali a aj noví majitelia si kuchyňu nechali a slúži im dodnes. 13 rokov slúži bez problémov. Bola to značka Black Red White, objednané priamo v Poľsku. Do domu som kupovala o 6x drahšiu kuchyňu od slovenského stolára, ktorú plánujem čoskoro vymeniť😑

lapalma
3. apr 2022

Naša má 10 rokov a je ako nová - vymenili sme len závesky na rohovej skrinke - bežná údržba, často ju otváram. S montážou i návrhom som bola spokojná na 1tku.

sejbipi
autor
4. apr 2022

@lapalma a máte ešte kontakt? Mohli by ste mi ho posunúť?

ana82
4. apr 2022

ja sa tiež pripája som spokojná, prvá mi vydržala 17 rokov a nič jej nebolo len som chcela modernejšiu a teraz mi namontoval pred mesiacom som spoko Bogdan Biela +48 662 295 386

brunecka77
4. apr 2022

@sejbipi ahoj, my tiez mame kuchynu od polskeho stolara a sme velmi spokojni, jednanie, dodanie, montaz vsetko na 1* robil kuchynu aj kamaratovi, od neho sme mali kontakt a tiez boli spokojni. Dali sme si potom urobit aj vstavane skrine a tak isto spokojnost. Ja som sa na zaciatku bala, lebo som mala jednoducho predsudky, ale uuuplne zbytocne.

lapalma
4. apr 2022

@sejbipi
meblodrew /korab /