Poraďte kvalitnú žehličku

tatehotna
14. mar 2021

Potrebujem poradit aku zehlicku mam kupit, nakolko som si sama este zehlicku nikdy nekupovala. Chcem kvalitnu zehlicku za prijatelnu cenu.
Momentalne sa rozhodujem medzi Philips GC4909/60 Azur a Tefal FV5687E0 Turbo Pro Anti Calc, ale rada si necham aj poradit na zaklade vlastnych skusenosti.

Zaroven by som sa rada dozvedela aky je rozdiel medzi naparovacou zehlickou a parnym generatorom, ake su + a - jednotlivych zehliciek?

staronova
14. mar 2021

Za mna žiadna žehlička, priplať si parny generátor....top žehlenie

tatehotna
autor
14. mar 2021

@staronova vies mi nejaky parny generator poradit?

staronova
14. mar 2021

@tatehotna ja mam stary typ philips....uz su momentalne novsie....

cezia
14. mar 2021

@tatehotna švagriná má Tefal parný generátor. Ona je veľmi spokojná...kupili ten istý aj mojej mame, ale keďže malo zehli tak nevyužije
https://www.modrykonik.sk/market/spotrebice-do-...

tatehotna
autor
14. mar 2021

@staronova vies mi aspon poradit ake funkcie, vykon a pod. by mal splnat ten parny generator?

xeniii
14. mar 2021

Parný generátor je dobrá vec. Ja som tiež zvažovala, čo skôr či žehlička, či generátor, ale neľutujem rozhodnutie. Pozri Braun IS 2055 BK, ten mám ja, kupovala som ho v Planeu a dobrý je, rýchlejšie požehlím, rýchlo sa nahreje, nemám problém ani s gombíkmi na košeliach a podobne, takže za mňa top 😉

staronova
14. mar 2021

@tatehotna v obchodoch poradia. Ja mam taky ze je nahrievana aj zehlicka dcera ma teraz uplne novy, ale jej zehli iba horuca para samotna zehlicka je tepla iba od pary.

tatehotna
autor
14. mar 2021

@staronova v tejto dobe asi tazko ked su zatvorene

staronova
15. mar 2021