Naparovacia žehlička. Ktorú doporučujete?

mata35
8. jún 2008

Potrebujem poradiť, idem si kúpiť žehličku /na prádlo/ rozhodujem sa medzi zn. Tefal a Philips. Aké máte skúsenosti? Určite musí byť naparovacia. Ďakujem za rady.

sestri
8. jún 2008

ja som z Tefalom nadmieru spokojná

gucz
8. jún 2008

ja taktiež, inú značku by som už asi nekupovala 🙂

lilyk
8. jún 2008

My mame Philips 3120, som spokojna 😉

eva7780
8. jún 2008

my mame philips easy care 3220 a nemenila by som 😵

dia2006
8. jún 2008

Tak ja Ti asi poradim, ja som maniak na zehlenie - uz som mala viac zehliciek aj philips aj tefal. Podla mna je najlepsia tefal ultragliss.

lienockaa
8. jún 2008

tefal aquaspeed..ja mam len 150tku, uz ju mam niekolko rokov, nemam jediny problem, mama ma novsi typ, nejaku 500vku a tiez v pohode..

riusik
8. jún 2008

ahoj. vidim, ze je to tu tak 50 na 50 🙂
ja osobne som na tom tak ako dia - som maniak, mala som aj philips, teraz zehlim s tefal a neplanujem menit 😵

blovitc120
8. jún 2008

ja sa zase pridavam do tabora philips, tefal som mala ja 2x a mamina 1X. presny typ si uz nepamatam, ale boli to nie tie lacne, ale vzdy ta naj novinka... mne sa obidve pokazili asi mesiac po skonceni dvojrocnej zaruky. obidvakrat sa pokazilo naparovacie teleso a v servise mi povedali, ze opravit sa neda, len vymenit a nove stoji 1350 Sk + praca cca 400 Sk, tak som sa im na to zvysoka vys....a, to sa teda fakt neoplatilo investovat do dvojrocnej zehicky a presedlala som na philips, ktoru pouzivam uz 4,5 roka s maximalnou spokojnostou. rovnako som ju kupila mamine pred asi 2,5 rokmi, ked sa aj jej pokazila tefal po asi 3 rokoch pouzivania, uz ani neviem, co jej bolo a je s nou tiez maximalne spokojna. nabuduce kupim znova philips alebo bosch.
inak mam pocit, ze tieto nove veci su stale nejako nekvalitnejsie. mam doma 30 rocnu zehlicku bez naparovania, staru ETA a fici dodnes bez jedinej poruchy. periny zehlim najradsej nou, kym su este trocha vlhke, je to paradicka 😉

zuzkafuny
8. jún 2008

Žehlička nie je mojou kamarátkou 😕 😅 takže neviem poradiť... 😅 😉 🙂

magg
8. jún 2008

😀 ja mam Tefal ultragliss diffusion 90 , klasicku naparovacku, ktoru mam dva roky a som s nou spokojna a popri tom mam este parny system Philips GC 8220. Pre mna su super obe, lebo ked mam viac pradla je super parny system, do ktoreho netreba zakazdym prilievat vodu, pari aj vo zvyslej polohe a ma velmi silny prud pary, zato sa ale dlho nahrieva. Tefalka je sie nahriata raz dva, ale to dolievanie vody mi lezie na nervy.

beke
8. jún 2008

Ja mám TEFAL supergliss 20 a som s ňou spokojná.

ivush
8. jún 2008

Aj ja mám Tefal a predtým som mala Philips a s touto Tefalkou som spokojnejšia 😉 🙂

mucilienka
8. jún 2008

ja mam tuto, a som spokojna, je to ta najlepsia zehlicka, aku som mala:

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...

zuzu2302
8. jún 2008

ja mam tiez philips easy care 3220.. . super zehlicka.. som spokojna 😀

emogeon
8. jún 2008

ja som kupovala prednedavnom tefal a som velmi spokojna 🙂

emjee
17. sep 2008

veja79 • 1d • Dnes o 11:00
Ahojte maminky, neznášam žehlenie a ešte máme aj zlú žehličku. Poradte prosím nejakú dobrú- najlepšie čo žehlí skoro sama
Žehličky čo sme mali boli zlé v tom, že "slabo hriali"- termostat musím mať skoro vždy až na najsilnejšie- aj na umelé veci Vec treba 200x prežehliť aby ostala pekná a to mi ide na nervy- a neni to v tom, že sú to staré preschnuté veci.

kometa • 2d • Dnes o 11:33
veja, pozri http://www.dedra.cz/cz/produkty/prani/ostatni-s... tretie v poradí - žehlička v spreji ......

czechzuzana
18. sep 2008

emjee, ja jsem si koupila Tefal, stala 1199 v Nay. Je suprova. Kupovala jsem pred 14 dny.

icerna
19. sep 2008

ahojte,ja mam remington,taku sirsiu za 2000.-dostala som od jeziska,je super,rychlo sa zohreje,daju sa nadstavit stupne a ma keramicke tie nadstavce,ci ako sa to vola 😉 ale sem tam mi trha vlasy 😠

abetka
20. sep 2008

ja mam novu Philips a som zatial spokojna. 🙂

monkula
20. sep 2008

ja mám starú, červenú Etu a som spokojná... 😀 😀
Sestra kúpila mame nejaký naparovací zázrak a mama žehlí starou, ruskou.... 😀 😀 a sestra sa čertí... 😅 😅 😀

amatula
20. sep 2008

ahojte ja mam Philips ale tiez by som chcela novu,len este nieje na trhu.ta co zehli sama 😀 😀 😀

monkula
20. sep 2008

amatual, tak taká by sa hodila aj mne.... 😀

ikke
18. jún 2009

movin • Včera o 20:23
Zdravim, potrebujem poradit, chcem si kupit novu zehlicku a rozhodujem sa medzi Tefal FV9450EO a Philips GC4640, co by ste si kupili vy? dakujem za vasu pomoc a odpovede
monika

hasleerka • 2d • Včera o 21:57
movin rozhoduješ sa len medzi týmito dvoma ... ja mám braun a som spokojná

kisska • 1d, 7tt • Včera o 23:06
movin to je ako rozhodovanie medzi Nokiou a Ericssonom, alebo Nike a Adidas, bud ti sadne jedno alebo druhe 😉 treba chytit do ruky a zamilovat sa na prvy pohlad 😀

maca793 • 3d • Dnes o 11:35
mama má žehličku zn. Orava a je nadmieru spokojná. žehlí tak dobre ako drahá ba aj lepšie. uvažujem nad ňou aj ja.. ja mám brown, ale nežehlí tak dobre ako pred 1,5 rokom. čistím ju pravidelne, takže neviem.

danuska.k • Dnes o 11:57
ja mam Philips, som spokojna, ale myslim, ze medzi zehlickami je minimalny rozdiel

danu
18. aug 2009

tyli • 1d • Včera o 21:37
Ahojte,
pokazila sa mi žehlička a potrebujem kúpiť novú, no čím viac hľadám, tým menej viem.
Mala som Tefal, túto značku už nechcem. Máme tvrdú vodu a destilovaná sa do Tefalky nemôže používať.
Hľadám žehličku do 50 Eur a s nepoškriabateľnou žehliacou platňou. Pozerala som zatiaľ Phillips a Zelmer, no nemam jasno. Ani neviem aká voda sa v nich používa. Mala by som asi radšej na destilovanú vodu.
Napíšte mi prosím aké máte skúsenosti a s akými typmi/značkami.
Za každý príspevok ďakujem.

mikalove • 1d • Včera o 22:30
ja mám phillips,dávam vodu z vodovodu a má taký samočistiaci "oný",ked to stlačím,tak sa mi z tych dierok na naparovanie vyrazí para aj s kameňom,som spokojná,lebo žehlím málo 😅

tamilla • 1d • Včera o 23:21
Zehlicky sa rozdeluju podla gramou pary ktore dokazu vyrobit. Na kazdej je to napisane vzdy su tam dva udaje napr. 40g a 90g to znamena, ze 40g pary dava stale keg zehlis a 90g pary dava iba ked stlacis gombik na paru - parny naraz. 40g, 120g su uz vyborne udaje. Toto je to najdolezitejsie na urcenie kvality zehlicky.
Potom by som urcite chcela zehlicku s vypinanim ked sa s nou nehybe.
Voda by sa mala pouzivat bud filtrovana cez BRITA filter, alebo prevarena no alebo destilovana, ale kto by to kupoval 😉
Dobra zehlicka je vzdy tazka a stoji nad 2000,- Sk neoplati sa setrit uz len kvoli zivotnosti a samozrejme pohodlnosti zehlenia.

Odporucam Philips, Braun, Tefal v tomto poradi 😀 ale to su len moje skusensti a nazor.

nadhera
19. aug 2009

donedavna som mala super sovietsku zehlicku,tazku,naparovaciu,20rocnu. nikdy nebola pokazena,akurat raz sa menila snura,ale to,ze bola tazka mi vyhovovalo.zial,odisla...teraz mam asi mesiac philipsku,tiez je dobra,ale je lahka a to mi vadi.

misinenka
31. aug 2010

@ikke
ahoj ikke!Ja mam Tefal a som s nim nadmieru spokojna.Je to taka rodinna znacka🙂ak by si mala zaujem ako svadobny dar sme dostali tri zehlicky")Jendu by som rada predala za velmi vyhodnu cenu.Je uplne nova,este zabalena,fialovej farby.ak mas zaujem daj vediet.cenu dohodneme

misinenka
31. aug 2010

@danu
Ahoj Danu.Ja namiesto destilovanej vody použivam vodu do zehlicky s velmi prijemnou vonou a za priaznivu cenu.Naucila som sa to,ked som zila v Londyne.Tu som to videla len v Tescu a v DM.Kupujem tu v DM a stoji cca 1euro.Krasne Ti zmakkci a prevonia prádlo a zaroven je dobra aj pre zehlicku.
Inak mam Tefalku a som spokojna.Ak by si mala zaujem,predávam zehlicku co sme dostali ako svadobny dar,ale je to znacka Tefal.Je uplne nova.A viem Ti spravit priaznivu cenu.daj vediet

misinenka
31. aug 2010

@emjee

Ahoooj.Ak mas zaujem mam jednu uuuuplne novu,naparovaciu s neposkriabatelnym povrchom,znacka Tefal,fialove prevedenie.
Tiez pouzivam Tefal a som spokojna.tak daj vediet

lenka_66
31. aug 2010

ja mam philips uz 13 r. som nadmiernu spokojna az na jednu zavaznu chybu - nezehli sama 😉

misinenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz