S akým tyčovým vysávačom ste spokojné?

stanka562
24. júl 2023

Ahojte, zvažujem kúpu tyčového vysávača. Najviac sa mi pozdáva Xiaomi MiG10. Prípadne skúste poradiť ktoré máte doma a ste spokojný. Akurát chcem aby mal motor pri rucke nie dole aby som sa s ním dostala pod posteľ. Cenovo tak do 300€. Ďakujem

sapetka
24. júl 2023

@stanka562 rowenta

domiklik
24. júl 2023

@stanka562 hoover, presnú značku neviem ale je čierno červený 😀 dostaneš sa všade, je ľahký, ohybný, ma kopu príslušenstva, ta sa odpojiť...

ajusa12
24. júl 2023

Dyson small ball. Je na elektriku, mam ho niekoľko rokov, pred tým som mala Electrolux ale rýchlo isla baterka kaputt. A dokupovať furt baterky sa mi nechce. Tento dyson už ale nevyrábajú už sú len baterkove. Vysáva ako dabel, ked som prvý krát nim vysávala u našich koberec, po vysati vyzeral ako čerstvo vytepovany, vysal aj drobné čiastočky prachu.

ajusa12
24. júl 2023

Len teda cena bola vyššia ako 300 eur, ale ja nebanujem. Je to vysávač obojzivelnik, z jednej strany rotačný, z opačnej klasický. Pred tým som vystriedala vysávačov 6, lacnejsich, nestali za nič, skoda peňazí.

stanka562
autor
24. júl 2023

@sapetka môžem poprosiť presný typ ? 🙂

lilienkah
24. júl 2023

Ja som akurát teraz nejaký zháňala okolo 300€ ale potrebovala som ho hneď v ten deň, v obchode sa mi pozdával philips nejaký do 300€ a Rowenta, zvolila som Rowentu pretože ma ohybný kĺb a veru keď náhodou bude další o niekoľko rokov ten ohybný kĺb v strede musí byť 😊 kúpila som tento zatiaľ mega spokojnosť, mala som bosch tycovy ale tento je lepší
ROWENTA RH9690WO X-FORCE FLEX 8.60 AQUA 3V1

Ale najlepsi vysavac je aj tak dyson v15 len stojí okolo 750€ 🙈

wiwi28
24. júl 2023

My máme Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1. Má nadstavec s ktorým zároveň vysávaš aj vytieraš. Akože má svoje muchy, vypracovanie by som prijala pevnejšie ale to je osobná preferencia. Inak som maximálne spokojná - reálne 4i byt vysajeme a vytrieme za 20minút. Využívam 99% príslušenstva (na čistenie sušičky, vysávanie gauča, vysávanie matracov). Cena bola vyššia ale je to pomocník čo nahradil 3 ďalších. Baterka vydrží veľmi dlho aj na Turbo rýchlosti,

stanka562
autor
24. júl 2023

@lilienkah ďakujem, presne niečo také sa mi pozdáva 😊 no však najradšej by som ten dyson, len na ten musím ešte našetriť 🤣🤣

berry266
24. júl 2023

my máme xiaomi g10, za mna super.Hlavne je lahší ako dyson.Skúsala som oba a váha bola pre mňa dosť dôležitá.Ja som so xiaomi spokojná.

lucijalucy
24. júl 2023

Mám Viomi A9 a spokojnosť

stanka562
autor
24. júl 2023

@berry266 super, ďakujem 😊 aj výkon je dobrý, dokáže povysávať na jedno nabitie 4izby ?
@lucijalucy vyzerá dobre, žiaľ už ho nepredávajú 😔

berry266
24. júl 2023

@stanka562 samozrejme, že vydrží, my máme 74štvorcov a v pohode to vydrží. Sú tam rôzne módy akou silou vysáva,dá sa super rozobrať, umyť vo vode. Velká nádoba na bordel.Mne vyhovuje že je ľahký. Ja som si ho bola pozrieť v obchode v Ba aby som ho videla a “ochytala” si ho.

sapetka
24. júl 2023

@stanka562 X-Force Flex 9.60 Animal RH2078

tinnky
1. aug 2023

Vystriedala som asi 5tycovych vysávačov, ani jeden sa nehrabe na dyson v15. Ta sila je ohromujúca, vysaje aj ten najjemnejsi prach. Aj výdrž je najlepšia zo všetkých a príslušenstvo ma úplne dokonale, hlavne hlavica s laserom, aj miniatúrny prach na podlahe vidieť..