Tuperware chlebník

arexka
21. jan 2024

Dobrý deň ma niekto tento chlebík? Videla som v tv reklamu naň ze v ňom vydrží aj dva týždne pečivo čerstvé 😃 je celkom dráhy preto sa pytam na nejaké recenzie mozno... či sa to oplatí kúpiť alebo je to len reklamný ťah vďaka 🙂

stellarstar
21. jan 2024

Ja tomu neverím a vôbec kto by nechal 2 t chleba tam? Veď chlieb sa zje do pár dní

mane01
21. jan 2024

@arexka ja ho mam, bol to dar, a teda… je to obycajny kus plastu… nic speci, chlieb v nom vydrzi asi tak ako v igelite… ok, mozno kvapku dlsie, ma to take miniotvory, aby vlhko unikalo…

arexka
autor
21. jan 2024

@stellarstar šak ano zje sa za par dni oni to len vraveli v reklame ze 2 tyždne vydrží pečivo tiež sa mi to Zda mimo 🙂

arexka
autor
21. jan 2024

@mane01 aj mne to tak pride že neni to ničím zazračne

egonsk
21. jan 2024

@arexka Ak v akejkolvek plastovej nadobe vydrzi dlhsie potravina, tak to znamena, ze bol do plastu pridany oxid striebra, ktory posobi antibakterialne. Ziaden iny zazrak sa nekona. Mame trosku iny chlebnik od tupperware a ano, vydrzal by tam chlieb, alebo pecivo o nejaky den dlhsie, ale naco zbytocne riskovat? Pecivo aj chlieb hned mrazim a vytiahnem vecer iba tolko, kolko dalsi den asi skonzumujem.