Je Wobenzym tak účinný ako je drahý?

23. aug 2021

Je naozaj wobenzym taky ucinny krf je taky drahy? Naozaj vam pomohol na bolesti? Najma na pooperacne? Oplati sa to kupit alebo to je len reklamny tah. Nie je nieco takisto ucinne a lacnejsie? Dakujem

petulka2021
23. aug 2021

Mne pomohol sa zbaviť vag. mykózy , takze za mna super !

renka30
23. aug 2021

Kamoš sa dolámal na bicykli a veľmi mu to pomohlo aj pri hojení.

janci05
23. aug 2021

Švagriná ho užívala nejaký čas aj pred operáciou a rýchlo sa zotavila. Pár dní po operácii už nemala ani bolesti. Manžel ho užíval pri odtrhnutom bicepse.

luccija
23. aug 2021

Je dobry

elizabet173
23. aug 2021

tiež som o tom pochybovala, ale kamarátke veľmi pomohol po operácii

simca06022011
23. aug 2021

Celkovo enzymy su dobre... ale mne sa teda oproti inym (kedysi som objednavala cez iherb, len je to par rokov, tak neviem ake), nezdal vobec nejaky extra. Podla mna je predrazeny poriadne.

jumama
23. aug 2021

Moj otec ho bral dva razy pooperacne stavy na onkologii - velmi mu to pomahalo proti opuchom a na hojenie. Synovec tak isto pooperacny stav na odpuchnutie pomohlo.

martinellacka
23. aug 2021

obsahuje velmi prospesne enzymy, mne pomohol pri zapaloch velmi, ked sa mi neustale vracali, ja teda som neolutovala ani den, ze si ho pravidelne kupujem, dnes ho sice beriem uz len akoze tak preventivne, na imunitu, ale dozaista to ma zmysel, len podstatne je pravidelne uzivanie 🙂

macekovam
23. aug 2021

Je taky dobrý ako je podľa teba drahy.. Vyskúšaj.. Ale poctivo 3 mesiace

loldi2
25. aug 2021

@macekovam presne ako píšeš to je základ, každý deň a niekoľko mesiacov aby priniesol výsledky aké očakávame 🙂

20erika07
25. aug 2021

Aj v nasej rodine trom dost pomohol, tiez som neverila

zavana
8. sep 2021

mňa často trápil zápal močových ciest, furt sa mi to opakovalo, proste neustále niečo, bolesti, ani na záchod som nemala chuť ísť a proste veľa iného, preliečila som sa a dostala som to opäť a takto neustály kolobeh a jak som enzýmy začala brať tak sa mi polepšilo 🙂