Umývateľná penová podložka - skúsenosti

tehotna40
7. máj 2021

Ahojte, prosím nekupovali ste, alebo nemáte skúsenosti s touto penovou podložkou ? V iných obchodoch majú o polovicu menšie za dvojnásobnú cenu, pán to ma nové,ale nechcem kúpiť nejakú somarinu.
Ďakujem za názory alebo skúsenosti.
Pekný deň

tehotna40
autor
7. máj 2021

Neviem ci pridalo foto dávam ju ešte raz sem

ivka21
7. máj 2021

Mne to malý vytrhaval niektoré kúsky nechtami ale inak fajn keď začína babo lozit.

marrydreamkas
9. máj 2021

@tehotna40 mame ju, paradne sluzila len potom deti nechtami zacali do nej vrtat a podarilo sa im tu vrchnu cast odtrhat a potom to jedli, tak som ju nakoniec prekryla kobercom, ale urcite ju v lete vyuzijeme aj von ked budu deti starsie a nebude ich bavit nicit veci:D inak je super, len ked sa podari odtrhnut tu vrchnu foliu, tak s tym deti nevedeli prestat.my sme zacali penovym puzzle, to zacali rozoberat, tak som im nato dala tuto podlozku a nakoniec mali na tom koberec, takze tak :D veselo

tehotna40
autor
9. máj 2021

@marrydreamkas švagriná ma pre malu tie penove puzzle a keď na tom zháňa oddeľuje sa jej to, preto som pozerala toto ,asi ju objednám, oproti tomu co som nasla na nete je to super cena. Keď tak prehodím nato deku ,ak bude do toho vŕtať. Ďakujem moc