Waterdrop rozpustné kapsule

pupava36
11. máj 2022

Ahojte, skusal niekto uz tieto ospevovane waterdrop rozpustne kapsule??? Je naozaj ta voda po kapsule taka chutna ako to ospevuju v reklame??? Rozmyslam nad kupou ale chcem vediet ci to naozaj chuti a stoji to za tie peniaze alebo je to hlupost.
Dakujem

marcellka32
11. máj 2022

.

matullienka
11. máj 2022

Pripnem sa tiež ma to zaujíma

faery
11. máj 2022

ja som dostala par kapsuli od svagrinky na ochutnanie - no ale pravdupovediac, necitila som ziadnu chut, resp. totalne minimalnu. ani svagrinke to nechutilo nejako extra. - cize za nasu rodinu "palec dolu", podla mna ovela lepsie chuti obycajna voda s listkami maty alebo medovky. ja som radsej kupila smoothie mixer, pravidelne si namixujeme ovocie, zeleninku, bylinky, redsie alebo hustejsie - kto ma na co a na ake chut.

sona96
12. máj 2022

V tomto videu o nich veľmi zrozumiteľne rozprávajú a vysvetľuju, ako to (ne)funguje.

https://www.youtube.com/watch?v=N1nho9w4Q3M
andrea_82
12. máj 2022

ja si ich objednávam, skúsila som už cca 8 príchutí. Čistá voda mi nechutí a nechcem piť tie osladené, tak toto je pre mňa prijateľná alternatíva. Môžeš ich dať do menšieho množstva vody, vtedy príchuť cítiš viac, ja ich dávam do 600 ml fľaše. Sú príchute, ktoré si už druhý raz neobjednám, niektoré mi chutia viac.

vroni
12. máj 2022

My máme Air up. Ten nám vyhovuje.

elisse247
12. máj 2022

@pupava36 ja som si objednala balíček aj s termoskou a mne to teda chutilo. Myslím že lepšie ako sirupova alebo nejaká sladká voda keď nevypijem čistú. A samozrejme vždy sa nájde niečo čo vyvráti "funkčnosť" ale to je naozaj pri všetkom.

pupava36
autor
12. máj 2022

@elisse247 dakujem za odpoved. Mne sa paci ze kapsule neobsahuju cukor a nieje to presladene kedze ja mam dnove ochorenie klbov a mam zakazane okrem ineho aj pit sladke a konzumovat sladke, tak aj koli tomu si to chcem objednat ze napoj nieje potom presladeny ako tie sladene dzusi ,sirupi a kade jake kofoli a coca cocali z obchodov.

vroni
12. máj 2022

@pupava36, skus potom radšej fakt ten Air up, tam piješ skutočne len vodu a klameš sa sama 🤣🤣🤣 (je to len aróma, ktorú máš pod nosom, vo vode nie je absolútne nič). Waterdrop obsahujú sukralozu a ta môže robiť sarapatu, ak máš problém s cukrom.

pupava36
autor
12. máj 2022

@vroni ja nemam problem s cukrom len koli dne nemozem sladke vody lebo to obsahuje velmi vela purinov.

pupava36
autor
12. máj 2022

@vroni no len to Air up je flasa zo slamkou a ja nechcem ziadnu slamku ani plast😁radsej sklenenu flasu preferujem.

vroni
12. máj 2022

@pupava36, aha, jasne, chápem.

dzupi898
14. máj 2022

tiež som to chcela, ale teda nechala som to nakoniec tak, kamoška mala a hovorila, že síce trošku to cítiť ale nič moc a teda radšej som si pokúpila citróny, pomaranče a také chute si robím doma 🙂

zuzula777
29. júl 2022

Mňa to teda milo prevapilo, keďže som si prečítala recenzie tu 🙂. Voda mi chutí, ja tú kocku dávam do litra vody (objednala som si litrovú fľašu od nich), vôbec mi nepríde slabá príchuť a to odporúčajú do polovičného množstva vody. Za mňa teda spokojnosť. Objednala som si ochutnávkový balíček a teda ešte som nepila 2x tú istú príchuť, čiže aj to je super, že nemám stále rovnakú. Pozor ale, 3 príchute nie sú vhodné pre tehotné.

andrea_82
29. júl 2022

@zuzula777 z tých, čo máš na obrázku, mi najviac chutilo love a youth. Ale dobré sú aj tie limitky sky, snow, vibe. Z tých kofeínových mi najviac chutí biele shiro. Prihlásila som sa aj do klubu a páči sa mi, že za body si môžeš zobrať darčeky. Napr. teraz idem brať tú fľašu, ktorá je inak dosť drahá, tak za body je zadarmo.

bibuskq
25. júl 2024

@zuzula777 do koľkých dni vám to prišlo?