Stredná škola, keď mám dvojky a tento rok asi aj trojku
Dobry vecer. Chcem sa opytat, je januar a este stale neviem na aku strednu skolu mam ist. Mam dvojky a tento rok budem mat asi 3 z matematiky + mi nejde moc nemcina (mam 1 kvoli dobrej ucitelke) inak mi vsetko vychadza na 2, toto by mala byt moja prva 3 na vysvedceni. Bojim sa ze ma na take skoly ako stavebna obchodna nezoberu. Bol by som rad za nejake rady. Dikes
Nájdi si testy na nete a skúšaj 😉 minulý rok som to takto robila s dcérou, plus chodila na doučovanie. Držím ti prsty!
@jankanbral myslis stavebnu a obchodnu strednu odbornu skolu alebo stavebnu priemyslovku a obchodnu akademiu? Lebo to je dost velky rozdiel.
Celkovy priemer znamok vobec nie je dolezity, body sa davaju len za SJ, M a AJ.
V zasade, ak napises dobre monitor, mozu ta zobrat aj bez prijimaciek. Tak skus nejake doucovanie.
@jankanbral všetko záleží od monitoru, prijímačiek máš ešte dosť času zabrať v učení.Stavebna to bude veľa rysovania, matematiky, ale pre chalana fajn voľna.Detto elektrotechnika
v dnešných časoch prebieha na školách skôr NABOR než VYBER takže sa dostaneš hocikam 🙊
Ale zoberú čo sa bojíš. Stačí ak spravíš príjmačky. Ja som mala dvojky, trojky a dostala som sa bez problémov na zdravotnú.
@rurutiax ahoj prosim ta v akom meste a aky odbor na zdravotnej?

Ale zoberú čo sa bojíš. Stačí ak spravíš príjmačky. Ja som mala dvojky, trojky a dostala som sa bez problémov na zdravotnú.