Plavba loďou na Oravskej priehrade

martina374
9. júl 2023

Ahojte, chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s plavbou na lodi po Oravskej priehrade. Chystáme sa tam na pár dní a v ponuke majú aj plavbu. Je to v pohode trasa, zvládne to 5ročné dieťa? Nebude jej alebo aj nám zle z toho kolísania po vode? 🙂 Ešte som tak nešla preto sa pýtam. Čo zobrať na loď? Len pitie či aj niečo na zahryznutie? Ako je to dlho? Ďakujem.

kveova
9. júl 2023

@martina374 je to v pohode a trva to par minut 🙂 nic by som nebrala na zahryznutie…

floki1994
9. júl 2023

@martina374 jasne ze zvladne aj 5 rocne 🙂 je to kratka plavba 🙂 na zahryznutie max nieco drobne a vodu pre istotu...inak je tam veelmi pekne 🙂

luccija
9. júl 2023

@martina374 krásny výlet.Nie, necítila som kolísanie a väčšinou sa ide na ostrov kde máte rozchod asi hodinu?

viestta
9. júl 2023

@martina374 ci vam bude zle alebo nie ti nikto nepovie dopredu, treba vyskusat. Su ludia, ktorym je zle aj pri malych vlkach, su ludia co morsku chorobu nedostanu nikdy

luccija
9. júl 2023

@martina374 len sa snaž prísť na pontón skôr a sedieť vo vnútri.

andrea_82
9. júl 2023

My sme prave chceli sediet hore vonku, je odtial lepsi vyhlad. Aj ked v tomto horku to nie je nic moc. Ale inak super vylet, 5-rocne to isto zvladne.

liljana
9. júl 2023

Sice tomu hovoria oravske more, ale vlny a priliv/odliv tam necakaj. 🙂