Alvaro Travel pre sólo cestovateľov po 40tke
26. nov 2025
Dobrý deň,boli ste niekto na dovolenke s touto cestovkou? Som solo traveller po 40, tak neviem,či je to vhodné aj pre mňa alebo len pre mladšie ročníky.
@anonym_autor mam 50 a v januari som bola s alvarom na sri lanke. Boli tam manželia 50+. Otec s 9 ročnou dcérou, mladomanželia aj jedna baba 40+ solo. Mlade pariky...Perfektne sme si všetci sadli uz na letisku.

Tu sa pripnem. Uz dlhšie ho sledujem a tiez by som s ním chcela ist raz na vylet. Ale čo dáva storky sú tam aj starší, resp stredná generácia. Ja by som velmi chcela íst do Japonska, ale kým našetrím 🙄