icon

Alvaro Travel pre sólo cestovateľov po 40tke

26. nov 2025

Dobrý deň,boli ste niekto na dovolenke s touto cestovkou? Som solo traveller po 40, tak neviem,či je to vhodné aj pre mňa alebo len pre mladšie ročníky.

avatar
stankadu
26. nov 2025

Tu sa pripnem. Uz dlhšie ho sledujem a tiez by som s ním chcela ist raz na vylet. Ale čo dáva storky sú tam aj starší, resp stredná generácia. Ja by som velmi chcela íst do Japonska, ale kým našetrím 🙄

avatar
zuzana32
27. máj 2026

@anonym_autor mam 50 a v januari som bola s alvarom na sri lanke. Boli tam manželia 50+. Otec s 9 ročnou dcérou, mladomanželia aj jedna baba 40+ solo. Mlade pariky...Perfektne sme si všetci sadli uz na letisku.