icon

Ceny v Chorvátsku: Prečo sú také vysoké?

Dnes o 18:24

chystáte sa tento rok do chorvátska? neodrádzajú vás tie vystrelené ceny? my máme chorvátsko radi ale rok čo rok je to horšie, už nevedia čo pýtať

anonym_137ca6
Dnes o 18:30

Co ja viem, vysoky dopyt, taka ponuka. Ked ludia maju a su ochotni za to dat, preco by nezvysili ceny... 🤷
A ano do chorvatska chodievame a nemyslim si ze je to nejaka specialna destinacia co jedina dviha ceny. Cize nie, odpoved na Tvoju otazku, ceny nas neodradzaju.

avatar
papulka999
Dnes o 19:09

Nás veru odradili. Chorvátsko máme radi, aj tam dúfam ešte niekedy pôjdeme. No čo som pozerala naposledy cenovú ponuku,tak za tú cenu máme pomaly letecky Cyprus...

avatar
katkazatka
Dnes o 19:18

Chodili sme do Chorvátska roky rokuce máme ho prechodené celé. No čo stvárajú posledné tri-štyri roky, prestali sme tam chodiť aj my. Za tie peniaze mám all inclusive a letecky kdekoľvek po Európe aj mimo.

anonym_f8dff5
Dnes o 19:24

@anonym_autor čo konkrétne sa to zdá že má pak premrštené ceny?
Chodievame do HR a pozrela som si ubytovanie kde sme boli vlani, podľa invie je cena pre našu rodinu o 18€vyššia. Na 6 osôb je 18€na týždeň nie je ani 0,50
Mimochodom ak sa nepáči tak tam nechoď nie je to povinne

avatar
andrejkap123
Dnes o 19:30

My tam chodime lebo je tam krasne ciste more a pekné mestá a pláze. A je to autom 🙂 jedina destinacia ktora toto splna.

avatar
biba_18
Dnes o 19:32

idem a nestojí to dramaticky viac ako po minulé roky 😏

anonym_d7555f
Dnes o 19:36

Ako keby Slovensko nezdrazelo alebo nebolo drahe 😁. Syn isiel s priatelkou teraz na vikend niekde uplne panu Bohu za chrbat do nejakej malinkej drevenicky a 220 na dve noci. Znamy je v Budapesti s frajerkou 68e na noc v krasnom velkom hoteli. Ja osobne Chorvatsko nemam rada, ale nie kvoli cenam. S tym proste treba ratat, a ked je dopyt, tak nemaju preco ceny znizovat predsa.. dneska si kazdy rad zarobi.

anonym_71a557
Dnes o 19:42

predrazene a nekvalitne sluzby a vsetko chcu spenazit, aj samy chorvati sa stazuju

anonym_f8dff5
Dnes o 20:05
@anonym_71a557

predrazene a nekvalitne sluzby a vsetko chcu spenazit, aj samy chorvati sa stazuju

@anonym_71a557 vysvetlite mi prosím tie nekvalitné služby?

avatar
ivanakal
Dnes o 20:18

Ked to porovnam s ostatnymi destinaciami typu All in, tak nas Chorvatsko vyjde ovela lacnejsie. Ubytko mame za 560 eur na tyzden pre 4, priamo na plazi, ano bez stravy, ale stale sa stravujeme v restauraciach a aj tak je to lacnejsie 😉 a je tam nadherne ciste more, krasna krajina, stale co pozerat. Do auta hodim co chcem. A ceny v obchodoch (lidl, kauf) su porovnatelne s nami..restauracie tiez.

avatar
ivicatolic
Dnes o 20:26

@anonym_autor vôbec nemáš pravdu, tento rok ideme lacnejšie ako minulý. ....ceny treba sledovať a potom riešiť 😀

anonym_977120
Dnes o 20:34

Prave tu sme a vôbec nemám pocit, že sú ceny oproti Slovensku nejaké vysoké. Jedine, za čo platíme viac je ubytko. Inak obed a večera v reštauráciách a ceny podobne našim, drahé je to len v.tom,.že sa nestavujeme doma.

anonym_71a557
Dnes o 20:37
@anonym_71a557

predrazene a nekvalitne sluzby a vsetko chcu spenazit, aj samy chorvati sa stazuju

@anonym_71a557 neochota, chyba proklientsky pristup, v podstate sa snazia co najviac vytrieskat (financne) bez protisluzby, mas pocit ze sa doprosujes

ak chces nejake atrakcie tj nechce sa ti lezat na betonovej platni alebo na strkovisku tak nedostupne ine varianty alebo prpedrazene

chorvati su celkovo z pohladu pracovnych vykonov nic moc tak celkovo nielen v sluzbach, na vsetko maju cas, zakaznik ich obtazuje a nepretrhnu sa

mam s nimi nielen dovolenkove ale aj pracovne skusenosti

anonym_f8dff5
Dnes o 21:03
@anonym_71a557

@anonym_71a557 neochota, chyba proklientsky pristup, v podstate sa snazia co najviac vytrieskat (financne) bez protisluzby, mas pocit ze sa doprosujes

ak chces nejake atrakcie tj nechce sa ti lezat na betonovej platni alebo na strkovisku tak nedostupne ine varianty alebo prpedrazene

chorvati su celkovo z pohladu pracovnych vykonov nic moc tak celkovo nielen v sluzbach, na vsetko maju cas, zakaznik ich obtazuje a nepretrhnu sa

mam s nimi nielen dovolenkove ale aj pracovne skusenosti

@anonym_71a557 Omiš,Duce, minulé leto, piesková pláž, lehátka so slnečníkom v cene ubytovania, more pár krokov od ubytovania. Pani domáca maximálne ochotná, poradila vysvetlila. Keď sme sa prešli po meste tak sám tam predbiehali kto nám ponúkne svoje služby výlety po mori po Cetine. Na výletnej lodi, hoc muž na deti si vybrali mäso a ja rybu, a svoj výber sme oznámili pri nákupe lístku, čašníci nosili furt jedlo a keďže ím moja ryba chutila tak sa najedla všetci dupľu, hneď ako sa nám minula na stole limonáda či víno doniesli nový džbán. Žiadne atrakcie mi nechýbali.

avatar
beronsche
Dnes o 21:12
@anonym_f8dff5

@anonym_71a557 Omiš,Duce, minulé leto, piesková pláž, lehátka so slnečníkom v cene ubytovania, more pár krokov od ubytovania. Pani domáca maximálne ochotná, poradila vysvetlila. Keď sme sa prešli po meste tak sám tam predbiehali kto nám ponúkne svoje služby výlety po mori po Cetine. Na výletnej lodi, hoc muž na deti si vybrali mäso a ja rybu, a svoj výber sme oznámili pri nákupe lístku, čašníci nosili furt jedlo a keďže ím moja ryba chutila tak sa najedla všetci dupľu, hneď ako sa nám minula na stole limonáda či víno doniesli nový džbán. Žiadne atrakcie mi nechýbali.

@anonym_f8dff5 ja musím suhlasit s tými nanič službami.
Chorvati sú v tomto uuuplne ako Slováci.
Samozrejme, ako všade, existujú svetlé výnimky.

avatar
tetapetra
Dnes o 21:16

Tiež súhlasím ,že služby horšie ako zle. Chodili sme tri roky na jedno miesto. Každým rokom to bolo horšie a horšie. More je síce čisté,aspoň si to človek myslí,pokiaľ sa neponori. Našli sme tam všetko možné

avatar
beronsche
Dnes o 21:17

@anonym_autor každý rok počúvam, ako išlo HR hore.
Potom tam idem a zistím, že je to lacnejšie ako dovolenka na Slovensku.
Ideme v aug znova. Ubytovanie išlo hore, ale zanedbateľné. Zvyšok sa uvidí.. 🙂