icon

Cestovali ste cez cestovnú kanceláriu Tui?

avatar
evinna82
20. jún 2026

Prosím cestoval niekto cez Tui cestovku?,vsimla som si,že sídlia aj v Bratislave.Dakujem za odpovede...

anonym_1fdb1d
20. jún 2026

Áno, pred 4 rokmi 🙂 Kupovali sme zájazd na pobočke v BA, 2 týždne nás vyšli rovnako ako týzdeň cez Satur 🙂 Výhoda je cena, vyskladáš si ľubovoľný počet dní, rôzne termíny, pre niekoho nevýhoda pokyny v nemčine, delegát rozprával anglicky, nemecky, leteli sme z Budapešti.

avatar
nikoletta1712
20. jún 2026

@evinna82 Áno, bola som v Nairobi cez túto cestovku…Spokojnosť… až na to, že som letela sama a na letisku v Nairobi ma nečakal žiadny delegát - až o 30 minút neskôr prišiel po mňa kvôli zápche na cestách…

anonym_dab1b4
20. jún 2026

Nemci rovna sa kvalita. Aj hotely maju radsej nemecke cestovky a ich klientov, davaju im lepsie izby.

anonym_b392fb
20. jún 2026

Ano, kupila som cez stranku nemeckej tui, zvolila si lety, leteli sme zo Schwechatu. Rakuska a slovenska tui maju vyssie ceny ako ta nemecka.

avatar
tenerifka
20. jún 2026

Ano, velakrat cez nich kupujem pobyt v hoteloch v exotike, ale bez letenky, vzdy vsetko ok....

avatar
radkatalajkova
20. jún 2026

My tiež cez rakúsku

avatar
michaela329
20. jún 2026

Áno, dávno dávno v Egypte - hotel bez bez Rusov a Angličanov bol bonus 😃

avatar
cyberk
20. jún 2026

Ano, ale neboli sme spokojni. Prisli sme do hotela (adult only) a nasa izba nebola pripravena, docasne sme museli byvat v inom hotely plnych deti…

avatar
baumka
20. jún 2026

Asi 10 rokov už len s TUI, odlet z Viedne.

avatar
evinna82
autor
22. jún 2026
@michaela329

Áno, dávno dávno v Egypte - hotel bez bez Rusov a Angličanov bol bonus 😃

@michaela329 no presne to nám vadí Ruský klienti sú veľmi drzi a hlučný, v ktorom hotely ste boli?

avatar
evinna82
autor
22. jún 2026
@anonym_1fdb1d

Áno, pred 4 rokmi 🙂 Kupovali sme zájazd na pobočke v BA, 2 týždne nás vyšli rovnako ako týzdeň cez Satur 🙂 Výhoda je cena, vyskladáš si ľubovoľný počet dní, rôzne termíny, pre niekoho nevýhoda pokyny v nemčine, delegát rozprával anglicky, nemecky, leteli sme z Budapešti.

@anonym_1fdb1d oni sídlia v BA na Panonskej ulici,chcela som vedieť či nie je podvodná agentúra lebo s cenami sú oveľa lepší

avatar
michaela329
22. jún 2026
@evinna82

@michaela329 no presne to nám vadí Ruský klienti sú veľmi drzi a hlučný, v ktorom hotely ste boli?

@evinna82 to je už 10 rokov a tuším Grand to vtedy bol, len si pozrite, či to prešlo rekonštrukciou - už vtedy to bol síce čistý a pekný rezort, ale starší.

avatar
pr85
22. jún 2026

@evinna82 áno do Tuniska.

anonym_1fdb1d
22. jún 2026
@evinna82

@anonym_1fdb1d oni sídlia v BA na Panonskej ulici,chcela som vedieť či nie je podvodná agentúra lebo s cenami sú oveľa lepší

@evinna82
Na Panskej, nie Panónskej, nie je to podvodná agentúra, pokojne kupujte, len si dopredu pozri termín, odlet odkiaľ 🙂

avatar
evinna82
autor
24. jún 2026
@anonym_1fdb1d

@evinna82
Na Panskej, nie Panónskej, nie je to podvodná agentúra, pokojne kupujte, len si dopredu pozri termín, odlet odkiaľ 🙂

@anonym_1fdb1d ďakujem