Cestujete do Turecka sama s deťmi?
Od mala chodí dcéra so mou, sme len my dve. V rezorte je delegát alebo delegátka. Poistenie mame, základne lieky tiež
V žiadnom prípade nikam nejdem sama. Dieťa je mojou súčasťou, chodí všade so mnou. Aj dieta si potrebuje oddýchnuť, niečo nové vidieť, zažiť, hlavne kvôli deťom niečo absolvujem. Nikomu nedám v lete dieťa a ja si idem po dovolenkách, výletoch…. Trápne by som sa cítila. 🤷♀️ dieťa je moje, chcem, aby sa niečo nové naučilo. U babičky to už pozna, chodíme tam, babička si chce tiež oddýchnuť, úplne stačí návšteva 2-3hodiny.
Ano, chodim aj sama s dietatom
V žiadnom prípade nikam nejdem sama. Dieťa je mojou súčasťou, chodí všade so mnou. Aj dieta si potrebuje oddýchnuť, niečo nové vidieť, zažiť, hlavne kvôli deťom niečo absolvujem. Nikomu nedám v lete dieťa a ja si idem po dovolenkách, výletoch…. Trápne by som sa cítila. 🤷♀️ dieťa je moje, chcem, aby sa niečo nové naučilo. U babičky to už pozna, chodíme tam, babička si chce tiež oddýchnuť, úplne stačí návšteva 2-3hodiny.
@anonym_5b67bb a teraz si prečítaj este raz otazku
V žiadnom prípade nikam nejdem sama. Dieťa je mojou súčasťou, chodí všade so mnou. Aj dieta si potrebuje oddýchnuť, niečo nové vidieť, zažiť, hlavne kvôli deťom niečo absolvujem. Nikomu nedám v lete dieťa a ja si idem po dovolenkách, výletoch…. Trápne by som sa cítila. 🤷♀️ dieťa je moje, chcem, aby sa niečo nové naučilo. U babičky to už pozna, chodíme tam, babička si chce tiež oddýchnuť, úplne stačí návšteva 2-3hodiny.
@anonym_5b67bb Zase potreba byť za dokonalú bola rýchlejšia než pochopenie textu?
Turecko je bezpečné, ale ak ide o nesamostatné malé dieťa vždy je istejšie keby ideš aj s mamou napríklad alebo sestrou alebo kamoškou. Nie preto, aby sa ti o dieťa starali a mala si kľud, ale aby si mala psychickú oporu keby nastane nejaká zložitejšia situácia ako napríklad že ty ochorieš, že bude zemetrasenie a tak, proste vždy je lepšie potom ak máš oporu v niekom dospelom a nie si na to sama s malým dieťaťom na krku...
Turecko je bezpečné, ale ak ide o nesamostatné malé dieťa vždy je istejšie keby ideš aj s mamou napríklad alebo sestrou alebo kamoškou. Nie preto, aby sa ti o dieťa starali a mala si kľud, ale aby si mala psychickú oporu keby nastane nejaká zložitejšia situácia ako napríklad že ty ochorieš, že bude zemetrasenie a tak, proste vždy je lepšie potom ak máš oporu v niekom dospelom a nie si na to sama s malým dieťaťom na krku...
@marsmykkok zemetrasenie v Turecku nie je na pobreží, ale vo vnútrozemí
Ideme prvy krat do Turecka,a vsetci.Aj muz aj ja aj deti.Mame obaja volno,obaja robime v 1 firme takze chodime len spolu,ako rodina.
Ideme prvy krat do Turecka,a vsetci.Aj muz aj ja aj deti.Mame obaja volno,obaja robime v 1 firme takze chodime len spolu,ako rodina.
@anonym_3efaa5 Autorka pochopiteĺne vie, že komplet rodina spolu cestuje bežne. Pýtala sa na to, či tam niekto cestoval sám s dietaťom. Mali by v škole viac trénovať čítanie s porozumením.
Skôr by som vybrala destináciu v EU, ale to je len môj názor keby som mala ísť sama s malým dietatom. predsa len iná kultúra, moslimovia, iné zmýšľanie majú tí ľudia.
@anonym_3efaa5 Autorka pochopiteĺne vie, že komplet rodina spolu cestuje bežne. Pýtala sa na to, či tam niekto cestoval sám s dietaťom. Mali by v škole viac trénovať čítanie s porozumením.
@anonym_3d879c tak sa mala zrozumitelnejsie vyjadrit:Samozivitelky/rozvedene chodite s detmi do Turecka??Odpovedali by jej hlavne take zeny.
@marsmykkok zemetrasenie v Turecku nie je na pobreží, ale vo vnútrozemí
@anonym_62e2b4 ale predpokladám že to cítiť a našincovi čo má nulové skúsenosti s tým to príjemné nie je, rovnako požiare bývajú a tak... Pointa môjho príspevku nebola o zemetraseniach, ale o tom, že ak má človek malé dieťa na zodpovednosť v prípade horšej situácie je vždy dobré mať na blízku dospelú osobu ako psychickú oporu. A teda vidím často že ženy berú aj bezdetné kamošky napríklad často, čo sa im o dieťa extra nestarajú, ale proste vedia že keby sa niečo deje nie sú na to samé a je to veľké plus.
@anonym_62e2b4 ale predpokladám že to cítiť a našincovi čo má nulové skúsenosti s tým to príjemné nie je, rovnako požiare bývajú a tak... Pointa môjho príspevku nebola o zemetraseniach, ale o tom, že ak má človek malé dieťa na zodpovednosť v prípade horšej situácie je vždy dobré mať na blízku dospelú osobu ako psychickú oporu. A teda vidím často že ženy berú aj bezdetné kamošky napríklad často, čo sa im o dieťa extra nestarajú, ale proste vedia že keby sa niečo deje nie sú na to samé a je to veľké plus.
@marsmykkok predpokladás zle
@anonym_3d879c tak sa mala zrozumitelnejsie vyjadrit:Samozivitelky/rozvedene chodite s detmi do Turecka??Odpovedali by jej hlavne take zeny.
@anonym_5b67bb @anonym_3efaa5 To chodia na dovolenky len ženy čo sú samy a samoživiteľky?😁 Dokonca niektoré sú také hyeny, že idú bez muža a bez deti. Hrozné toto 21. storočie.😂 To taká mať musí chodiť len s mužom ako sa patrí a sluší na slušnú počestnú ženu. A bez detí ani na krok, deti sa od nej nesmú odlepiť minimálne prvých 20 rokov, lebo čo by ľudia povedali. To v žiadnom prípade nie je dobrá matka.😁
@anonym_5b67bb @anonym_3efaa5 To chodia na dovolenky len ženy čo sú samy a samoživiteľky?😁 Dokonca niektoré sú také hyeny, že idú bez muža a bez deti. Hrozné toto 21. storočie.😂 To taká mať musí chodiť len s mužom ako sa patrí a sluší na slušnú počestnú ženu. A bez detí ani na krok, deti sa od nej nesmú odlepiť minimálne prvých 20 rokov, lebo čo by ľudia povedali. To v žiadnom prípade nie je dobrá matka.😁
@katkazatka tak ano,su aj manzelia tak zaneprazdneni,ze volno maju inokedy a idu zeny same s detmi.A muzi zase si strasne potrebuju odpocinut od zien a deti,lebo su tiez velmi vycerpavajuce tak idu tiez sami,a potom daju napr.aj tu spolocnu.
Idem sama s 15 ročným dieťaťom, pretože muž je domased 🤷🏻♀️
@katkazatka tak ano,su aj manzelia tak zaneprazdneni,ze volno maju inokedy a idu zeny same s detmi.A muzi zase si strasne potrebuju odpocinut od zien a deti,lebo su tiez velmi vycerpavajuce tak idu tiez sami,a potom daju napr.aj tu spolocnu.
@anonym_3efaa5 aj ženy si potrebujú odpočinúť od muža a od detí.
Skôr by som vybrala destináciu v EU, ale to je len môj názor keby som mala ísť sama s malým dietatom. predsa len iná kultúra, moslimovia, iné zmýšľanie majú tí ľudia.
@kvietok1233 v rezortoch a na pobreží sú ti ľudia úplne v pohode, žiadny problém.
By di oci otvárala keby si videla Turecku nemocnicu. Kamoska so synom mali grcacky. Úplne moderna, lekári mali dobrú angličtinu a nemčinu. Všetko šlo cez poisťovňu
@anonym_3efaa5 aj ženy si potrebujú odpočinúť od muža a od detí.
@katkazatka aj zeny to mas tiez pravdu.
S 15? Jasne ze by som sla… ved to uz nie je male dieta… muz nech si sedka doma a vy si uzite dovcu 👍🏻
Idem sama s 15 ročným dieťaťom, pretože muž je domased 🤷🏻♀️
@anonym_autor ja ze ide o nejake batola. Preco by si akoze nemohla ist s 15-rocnym? Nechapem
@katkazatka tak ano,su aj manzelia tak zaneprazdneni,ze volno maju inokedy a idu zeny same s detmi.A muzi zase si strasne potrebuju odpocinut od zien a deti,lebo su tiez velmi vycerpavajuce tak idu tiez sami,a potom daju napr.aj tu spolocnu.
@anonym_3efaa5 a potom sú ak takí ktorí darmo sú vyčerpaní a darmo by si chceli odpočinúť a ísť na tri dovolenky horko ťažko im financie dovolia jednu spoločnú
@anonym_3efaa5 a potom sú ak takí ktorí darmo sú vyčerpaní a darmo by si chceli odpočinúť a ísť na tri dovolenky horko ťažko im financie dovolia jednu spoločnú
@anonym_f9c6da alebo na ziadnu
Idem sama s 15 ročným dieťaťom, pretože muž je domased 🤷🏻♀️
@anonym_autor ja tiez chodim sama s detmi. Chlap sa boji slnka🤣minuky rok sme boli v turecku 2 krat 12 dnovka. Deti maki 8 a 11. Dokonca som aj mala uraz a bola na klinike a deti so mnou...zajtra letime do egypta
@anonym_5b67bb @anonym_3efaa5 To chodia na dovolenky len ženy čo sú samy a samoživiteľky?😁 Dokonca niektoré sú také hyeny, že idú bez muža a bez deti. Hrozné toto 21. storočie.😂 To taká mať musí chodiť len s mužom ako sa patrí a sluší na slušnú počestnú ženu. A bez detí ani na krok, deti sa od nej nesmú odlepiť minimálne prvých 20 rokov, lebo čo by ľudia povedali. To v žiadnom prípade nie je dobrá matka.😁
@katkazatka moja dcera je teraz s kamoskami v tunisku jej muz chodi do prace a ja sa staram o skoro 2 rocneho...som rada ze si uzije a oddychne trochu...
Skôr by som vybrala destináciu v EU, ale to je len môj názor keby som mala ísť sama s malým dietatom. predsa len iná kultúra, moslimovia, iné zmýšľanie majú tí ľudia.
@kvietok1233 ale v turecku je bezpecne...to iste egyot ...nic sa tam matke s 15 rocnym synom nestane...
@kvietok1233 ale v turecku je bezpecne...to iste egyot ...nic sa tam matke s 15 rocnym synom nestane...
@slavomira236 keď to písala ešte som nevedela ake staré je dieťa myslela som že do 10 rokov keď sa tak pýta s takým veľkým jasné už môže ísť hocikam
S 15 ročným by som išla kamkoľvek ,mňa osobne to do Turecka , Tuniska a Egypta extra neťahá ale ak teba áno kľudne choď a uži si peknú dovolenku.
@anonym_3d879c tak sa mala zrozumitelnejsie vyjadrit:Samozivitelky/rozvedene chodite s detmi do Turecka??Odpovedali by jej hlavne take zeny.
@anonym_3efaa5 prosim??? To fakt treba napisat rozvedene, samozivitelky aby si pochopila jednoduchu otazku? Inak vydata alebo zadana zena nemoze ist sama s detmi na dovolenku ze? A co taka vdova s detmi? Moze moj...

aký vek ? je rozdiel ked ides s malými alebo ked sú už samostatnejšie