icon

Pláže pre psy v Chorvátsku: Ako ich nájsť?

avatar
ivicatolic
Dnes o 10:12

Krásky , sú nejak špeciálne označené pláže pre zákaz vstupu psom, myslím na Chorvátsko, alebo kde hľadať , ďakujem za info.

avatar
muchotrafka298
Dnes o 10:27

V Chorvatsku sa oznacene plaze, kde moze ist pes. Na ostatne nemoze. Takze hladaj na internete, ze ktore to su.

https://croatiapetguide.com/en/dog-friendly-bea...

anonym_a6ad32
Dnes o 10:27

Ahoj, skôr majú označené pláže určené pre psov. Ja som bola moju ochladiť hocikde v mori, kde neboli ľudia. Alebo skoro ráno a neskoro večer.

anonym_e69ecd
Dnes o 10:28

Ano, su pooznacovane. Psiky mozu len na svoje, aj tie su oznacene.

anonym_aa8d91
Dnes o 10:39

Skús pozrieť aj tieto https://overpass-turbo.eu/s/2siA

anonym_715257
Dnes o 11:06

@ivicatolic Snáď nájdeš tie pravé, nič ma nevytočí tak ako drzí psíčkari keď sa vtrepú so psom do vody hneď vedľa kupajucich deti.

avatar
madeincssr
Dnes o 12:34

@ivicatolic ja co som bol kade-tade, tak pri kempoch aj inde maju vyslovene znacene plaze pre psov. Inde ako na nich ta mozu (najma miestni) zdzubat. Staci ked kuknes google maps v lokalite, kam mieris. Alebo potom dlhsia prechadzka kdesi dalej (skaly, lesiky pri mori), kde sa uz ludia nekupu.

anonym_33670a
Dnes o 13:32
@anonym_715257

@ivicatolic Snáď nájdeš tie pravé, nič ma nevytočí tak ako drzí psíčkari keď sa vtrepú so psom do vody hneď vedľa kupajucich deti.

@anonym_715257 mna strasne zas vysieraju drze mamicky, ktore si myslia, ze ich smradi sú uplne uzasni🙂moj pes je 100-krat lepsi ako tie uvrieskane odporne detiska.

anonym_715257
Dnes o 14:13
@anonym_33670a

@anonym_715257 mna strasne zas vysieraju drze mamicky, ktore si myslia, ze ich smradi sú uplne uzasni🙂moj pes je 100-krat lepsi ako tie uvrieskane odporne detiska.

@anonym_33670a Čakala som kedy toto príde, rovno si sa zaradila sama....
Treba si uvedomiť rozdiel medzi zvieraťom a človekom, keď ti vadia deti máš možnosť ísť na dovolenku do hotela kde žiadne deti nebudú. Nevidím dôvod prečo by mal niekto tolerovať, že ty potrebuješ so sebou na dovolenku vláčiť psa a trepať sa s ním medzi ľudí.

anonym_33670a
Dnes o 14:35
@anonym_715257

@anonym_33670a Čakala som kedy toto príde, rovno si sa zaradila sama....
Treba si uvedomiť rozdiel medzi zvieraťom a človekom, keď ti vadia deti máš možnosť ísť na dovolenku do hotela kde žiadne deti nebudú. Nevidím dôvod prečo by mal niekto tolerovať, že ty potrebuješ so sebou na dovolenku vláčiť psa a trepať sa s ním medzi ľudí.

@anonym_715257 tiež nechápem prečo by mal niekto tolerovať decká v lietadlách, na dovolenkách, kde si ľudia idú oddýchnuť. Chceš decko, tak si ho trp sama, nemusia ho trpiť ostatní. Úplne rovnaká analógia. Niekto si vyberie dieťa, ktoré otravuje každého naokolo a niekto si vyberie psa, ktorý nikomu neubližuje, nikoho neotravuje. 🙂

anonym_e69ecd
Dnes o 14:43
@anonym_33670a

@anonym_715257 tiež nechápem prečo by mal niekto tolerovať decká v lietadlách, na dovolenkách, kde si ľudia idú oddýchnuť. Chceš decko, tak si ho trp sama, nemusia ho trpiť ostatní. Úplne rovnaká analógia. Niekto si vyberie dieťa, ktoré otravuje každého naokolo a niekto si vyberie psa, ktorý nikomu neubližuje, nikoho neotravuje. 🙂

@anonym_33670a ako vies, ze Tvoj pes nikoho neotravuje? Ja som psickar a veru moj nazor sa veeeelmi lisi od Tvojho. Nevravim, ze psy du nevychovane, ale podaktori psickari su na nevydrzanie a nwvedia, kde je ich miesto

anonym_33670a
Dnes o 14:45
@anonym_e69ecd

@anonym_33670a ako vies, ze Tvoj pes nikoho neotravuje? Ja som psickar a veru moj nazor sa veeeelmi lisi od Tvojho. Nevravim, ze psy du nevychovane, ale podaktori psickari su na nevydrzanie a nwvedia, kde je ich miesto

@anonym_e69ecd ak niekoho existuje existencia psa, tak je to asi jeho problem. Moj pes je vycviceny, nesteka, chova sa skusne. Ovela lepsie ako deti. Matky su urcite ovela horsie ako psickari. Moja skusenost.

anonym_e69ecd
Dnes o 14:57
@anonym_33670a

@anonym_e69ecd ak niekoho existuje existencia psa, tak je to asi jeho problem. Moj pes je vycviceny, nesteka, chova sa skusne. Ovela lepsie ako deti. Matky su urcite ovela horsie ako psickari. Moja skusenost.

@anonym_33670a len vy psickari si nevidite na koniec nosa. Mna iritujete uz len navolno pustenym psom, ci je vychovany, ci nie, lebo si.myslite, ze vas psik je nieco viac, lebo nesteka. Nesteka, ale uz len priblizovanim k ludom, obtazuje. Troska sa nad sebou zamysli a prehodnot svoje zmyslanie a povysovanie psa nad cloveka. Kazi Ti to image

anonym_434d6d
Dnes o 15:06
@anonym_e69ecd

@anonym_33670a len vy psickari si nevidite na koniec nosa. Mna iritujete uz len navolno pustenym psom, ci je vychovany, ci nie, lebo si.myslite, ze vas psik je nieco viac, lebo nesteka. Nesteka, ale uz len priblizovanim k ludom, obtazuje. Troska sa nad sebou zamysli a prehodnot svoje zmyslanie a povysovanie psa nad cloveka. Kazi Ti to image

@anonym_e69ecd Tak sa zavri v dome, ja kvoli jemnocitnym panickam nebudem celozivotne tyrat psa. Kolko psov ti ublizilo?

anonym_33670a
Dnes o 15:09
@anonym_e69ecd

@anonym_33670a len vy psickari si nevidite na koniec nosa. Mna iritujete uz len navolno pustenym psom, ci je vychovany, ci nie, lebo si.myslite, ze vas psik je nieco viac, lebo nesteka. Nesteka, ale uz len priblizovanim k ludom, obtazuje. Troska sa nad sebou zamysli a prehodnot svoje zmyslanie a povysovanie psa nad cloveka. Kazi Ti to image

@anonym_e69ecd ja svojho psa nepustam navolno. Vase decka priblizivanim otravuju ked zakazdym sa trepu ku tomu psovi a rodicia im absolutne nic nepovedia a ked vyslovene povies ze si nezelas aby sa decko problizovalo ku psovi alebo ho hladkalo, tak si “nevidis na spicku nosa” a podobne. Moj pes sa v zivote za deckom derozbehne. Keby som mala deti tak prve co urobim, naucim ze ku cudzim psom sa nechodi, nechyta, nehladka.

anonym_434d6d
Dnes o 15:29
@anonym_33670a

@anonym_e69ecd ja svojho psa nepustam navolno. Vase decka priblizivanim otravuju ked zakazdym sa trepu ku tomu psovi a rodicia im absolutne nic nepovedia a ked vyslovene povies ze si nezelas aby sa decko problizovalo ku psovi alebo ho hladkalo, tak si “nevidis na spicku nosa” a podobne. Moj pes sa v zivote za deckom derozbehne. Keby som mala deti tak prve co urobim, naucim ze ku cudzim psom sa nechodi, nechyta, nehladka.

@anonym_33670a Ja svojho pustam. Je socializovany, deti ho chytat mozu, dospeli tiez. Ma vycvik a poslucha. Nevidim dovod ho nepustat. Samozrejme mhd, mesto a ppd - ano. Ale volne po sidlisku vodzku nenosim a ziaden incident sa mi s nim za 6 rokov nestal - aj ked obcas drbli ludia maju poznamky.. Ak ty nedoverujes svojmu psovi, tak ho na volno nepustaj - tak to je spravne, ale prosim nenormalizujme to, ze psy chodia na vodzke za kazdych okolnosti. Za mna to je vyslovene tyranie, ze si nemoze slobodne pobehat a nikto ma nepresvedci, ze nie. Mam 4. psa v zivote a nikdy sa tak netrvalo na voditku, ako citam v poslednej dobe- ludom uz ozajstne drbe.

anonym_1f6a72
Dnes o 15:46
@anonym_e69ecd

@anonym_33670a len vy psickari si nevidite na koniec nosa. Mna iritujete uz len navolno pustenym psom, ci je vychovany, ci nie, lebo si.myslite, ze vas psik je nieco viac, lebo nesteka. Nesteka, ale uz len priblizovanim k ludom, obtazuje. Troska sa nad sebou zamysli a prehodnot svoje zmyslanie a povysovanie psa nad cloveka. Kazi Ti to image

@anonym_e69ecd Pes ťa obťažuje už len tým, že sa k tebe priblíži? A keď sa tvoj harant približuje k môjmu psovi, tak je to v poriadku? Koľkokrát idem so psom po meste, pribehne nejaký harant a začne ho chytať bez toho, aby sa opýtal, či môže. A mater sa len pozerá. Koľkokrát otvorím okno, aby som vyvetrala, musím počúvať škriekanie harantov, ktorých neschopné matere nenaučili, že vrieskať nie je normálne a nikto na ich škriekanie nie je zvedavý.

anonym_715257
Dnes o 15:53
@anonym_434d6d

@anonym_33670a Ja svojho pustam. Je socializovany, deti ho chytat mozu, dospeli tiez. Ma vycvik a poslucha. Nevidim dovod ho nepustat. Samozrejme mhd, mesto a ppd - ano. Ale volne po sidlisku vodzku nenosim a ziaden incident sa mi s nim za 6 rokov nestal - aj ked obcas drbli ludia maju poznamky.. Ak ty nedoverujes svojmu psovi, tak ho na volno nepustaj - tak to je spravne, ale prosim nenormalizujme to, ze psy chodia na vodzke za kazdych okolnosti. Za mna to je vyslovene tyranie, ze si nemoze slobodne pobehat a nikto ma nepresvedci, ze nie. Mam 4. psa v zivote a nikdy sa tak netrvalo na voditku, ako citam v poslednej dobe- ludom uz ozajstne drbe.

@anonym_434d6d Týranie psa..... Dobre mimo si. Psa máš mať na vodzke a pod kontrolou mimo svoj pozemok, to že si sa ho rozhodla chovať na sídlisku v paneláku je tvoj problém, sídlisko nie je tvoj výbeh.
Tie ,,otravné decká " ako ich nazývaš ti jedného dňa budú platiť tvoj dôchodok a majú rovnaké právo ako ty ísť tým lietadlom, rovnako ako plačúce dieťa ťa môže vyrušovať kašlajúci spolusediaci.
anonym_33670a Odkedy už pes nie je vec, vám stúplo sebavedomie a pokiaľ vám príde normálne zrovnávať psa a dieťa do tej istej úrovne sú zariadenia kde vám vedia pomôcť dievčatá, lebo s vami nebude všetko v poriadku.