icon

Recenzie a skúsenosti s hotelom Club Tropicana, Tunisko

avatar
miaka2
19. aug 2025

Ahojte,
Máte niekto osobnú skúsenosť, ako ste boli spokojni? Podľa recenzií neviem na čo sa pripraviť 😅 alebo chystá sa niekto?
Ďakujem za každú skúsenosť 😁

avatar
mivena
9. jan 2026

@miaka2 ahoj, bola si tam? My máme ist v lete, ale neviem podla recenzii co čakať..

avatar
miaka2
autor
9. jan 2026
@mivena

@miaka2 ahoj, bola si tam? My máme ist v lete, ale neviem podla recenzii co čakať..

@mivena
Ahoj, áno boli sme. Akoze tak nebola to až taká tragédia 😅 nvm aká si náročná. Izby a vybavenie celkovo staršie, ale na vyspatie a osprchovanie stačí. V jedálni sme nemali problem s dlhým čakaním, ale jedlo bolo viac menej rovnake, slabší výber nakoľko skoro všetko bolo stiplave (spagety,pizza tiez).zmrzlina žiadna. Pool bar dlhe čakanie, drinky miešajú ako sa im chce ale chutili, beach bar len dzus a cola (a pod). Detský bazén otvorený len asi 2 hod doobedu a 2 poobede. Inac bazény super. More za mňa veľké mínus- nvm ci sme to tak zle vystihli len my alebo to tak je stále (spina, bordel riasy) ak potrebuješ viac informácií v klude napis súkromne

avatar
iba_ja
15. máj 2026

Aj my sa chystame toto leto, mna by zaujimala celkova cistota v hoteli, v restike, ci sa dalo v pohode najst lehatko na plazi ake su tam moznosti nakupov v okoli, co tam v okoli pozriet 🙂 dakujem

avatar
mivena
18. máj 2026
@iba_ja

Aj my sa chystame toto leto, mna by zaujimala celkova cistota v hoteli, v restike, ci sa dalo v pohode najst lehatko na plazi ake su tam moznosti nakupov v okoli, co tam v okoli pozriet 🙂 dakujem

@iba_ja aky termin idete? My od 11.7., stále mam trochu obavy, qle verim, ze všetko bude fajn.

avatar
iba_ja
18. máj 2026
@mivena

@iba_ja aky termin idete? My od 11.7., stále mam trochu obavy, qle verim, ze všetko bude fajn.

@mivena my uz 30.6 🙂 ideme este so znamymi tak sme volili kompromis cena/sluzby, som zvedava 🙂

avatar
mivena
19. máj 2026
@iba_ja

@mivena my uz 30.6 🙂 ideme este so znamymi tak sme volili kompromis cena/sluzby, som zvedava 🙂

@iba_ja napíšeš mi, keď tam budete ako je? Čistota izieb, strava a tak? Nech viem, co čakať, idete aj s nejakými malými deťmi?

avatar
iba_ja
19. máj 2026
@mivena

@iba_ja napíšeš mi, keď tam budete ako je? Čistota izieb, strava a tak? Nech viem, co čakať, idete aj s nejakými malými deťmi?

@mivena jasne, ked tak sa prosim pripomen. A deti budu mat 11.5 a cerstvych 8 a 10 🙂