Ako sa pobaliť na trojdňový výlet?

zuniq
10. jún 2013

ideme na tri dni s dcerkou 2,5roka, smer pieniny, Stará Lubovna a okolie, Cervený Klastor...
Kolko by som toho mala vziať a čo skor dlhé alebo aj krátke vecičky na oblečko? Malo by byť podla predpovede 21-23stupnov
čo určite nezabudnúť aj z liekov?
dakujem

lujza123
10. jún 2013

hmm cojaviem ja by som vzala na kazdy den teplaky, tricko (dlhe), gatky a ponozky aspon 4, jednu mikinu, jedny pancusky, jedny trochu nepremokavejsie nohavice, kratasky jedny a kratke tricka tiez tri...+ mydlo na prepranie..a pyzamko
Pri cestach s mojim dietatom je vzdy pravidlo ze kolko veci vezmem tolko zaspini a vzdy chybaju ciste 😀 . Hlavne ked nemam uz nic nahradne je schopna v priebehu hodiny 3 x skocit do mlaky, potoka, padnut do blata, okydat sa vsetkym jedlom na ktore sa len pozrie, obliat sa pri kazdom napiti.
Ked mam zbalene nahradne satstvo ako zazrakom je este vecer cistucka ako z pracky.
Z liekov kvapky do nosa, sirup proti horucke a leukoplast.

bubelko
10. jún 2013

na kazdy den ciste ponozky, tricko (brala by som s kratkym rukavom), spodna bielizen. nohavice (odporucam dlhe, kvoli kliestom a inej havedi) stacia na cely pobyt jedny, taktiez pyzamo staci tiez jedno. okrem toho sveter/mikina, keby sa ochladilo a nepremokava vetrovka a nohavice, ak by prsalo. okrem toho rezervne oblecenie - z kazdeho jeden kus naviac - pre pripadne nehody - obliatie sa a podobne. spinu a flaky z jedla by som neriesila hned prezliekanim, lebo to v tom veku mozes vziat aj celu skrinu 😉
ak idete na turistiku - tak urcite turisticke topanky, alebo aspon cele a pohodlne, aby sa jej dobre chodilo. nejaka siltovka-klobuk proti slnku, to je vsetko. ak bude v kociku - deka na zakrytie.
lieky - nieco proti postipnutiu (fenistil), na teplotu a pripadne do nosa, ak by ju chytila nadcha. dalej by som brala dezinfekcny sprej a leukoplast na rozbite kolena ci odrete dlane. viac ma nenapada.
.

warholette
10. jún 2013

Doporucujem tento clanok http://www.protivna-blondyna.cz/2013/06/na-dovo... 😎 😎 😎

janinah
10. jún 2013

z Pienin som sa vrátila v piatok,je tam nádherne,odporúčam nezabudnúť bicyklík,dajú sa aj požičať,ale či aj detské to neviem,nezabudnúť foťak,oblečenie určite s dlhým rukávom a dlhé nohavice ,šuštiakovu súpravu,fľašu s čajom,vodou,šiltovku,pršiplášt,gumáky,vyššie botasky,repelent,Fenistil gel,dosť ponožiek aj podkolienky,ak sa splavíte do Lesnice,tak sa ešte prejdite pešo okolo Dunajca do Poľska do Sztiawnice /či tak dajako sa píše/ a stavte s av info centre na tom chodníku,sú tam vypchaté zvieratka a potom sa z Lesnice môžete vrátiť na koči s koníkom a goralským pohoničom..a zober aj niečo na kašeľ napr. Stoptusin