Aktuálna teplota mora v Chorvátsku - august 2013

romana01
22. aug 2013

Ahojte, chcem poprosiť aktuálne dovolenkárky v Chorvátsku, aká je teplota mora? My sme momentálne vo Vodiciach a dva dni sa do vody nedá ani vkročiť. Zvažujem presun do inej destinácie, kde sa dá kúpať. Poraďte prosím. Ďakujem

lucinocka
27. aug 2013

@megika1 podla predpovede to zatial vyzera slnecno, ale teploty uz letne nebudu, max. do 30.. dnes som bola s malou na plazi a more je ladove ☹

denisekkk
27. aug 2013

@lucinocka nevies poradit ako je na Pagu? chystame sa coskoro a bojim sa kusok🙂

megika1
27. aug 2013

@lucinocka som Ti veľmi vďačná za skorú odpoveď 😉

denisekkk
27. aug 2013

@lucinocka dakujem, vyzera to pobiedne ach :(

mirage
28. aug 2013

@denisekkk No koniec sezony, takto to je..

denisekkk
30. aug 2013

@mirage pocasicko uplne uzasne, voda tepla v pazskom zalive...uzasne ...je tu nadherne

959touareg
31. aug 2013

voda ladova a to sme na juhu. akurat so chcela vojst do mora, no je ladove. cez den je teplo, vecer uz zima.

mirage
31. aug 2013

Moji rodicia s mojim synom prisli vcera - Biograd na Moru. Keby nemali vyhrievany bazen pri hoteli, mama ani syn si vela nezaplavaju. Boli vlny a more chladne.

jojo76
2. sep 2013

Toť môj príspevok (recenzia) : http://hotel.invia.sk/chorvatsko/vodice/vily-ho... ☹ 😢 😝

pesa29
3. sep 2013

včera sme sa vrátili z okolia Dubrovníka.Voda fantastická,more teplučké,vonku 33 stupňov 🙂

natalia777
10. sep 2013

my sme sa vratili nedelu z vodic bolo tam uzasne, more bolo super, deti boli vkuse vo vode a pocasie bolo nadherne, ani sa mi nechce verit tie prispevky vyssie 😅

salomuska
10. sep 2013

nuz a my sme sa v nedelu vratili z Istrie a bolo uuplne super, vonku prijemnych 28-29 stupnov, more prijemne, vyhriate po lete...🙂