Aktuálna teplota mora v Chorvátsku - august 2013

romana01
22. aug 2013

Ahojte, chcem poprosiť aktuálne dovolenkárky v Chorvátsku, aká je teplota mora? My sme momentálne vo Vodiciach a dva dni sa do vody nedá ani vkročiť. Zvažujem presun do inej destinácie, kde sa dá kúpať. Poraďte prosím. Ďakujem

lucinocka
22. aug 2013

@romana01 tu je teraz 26. na polostrove Peljesac, juznejsie mas uz len Dubrovnik.. ale more ti neviem, mala mi teraz teplotovala tak sme sa neboli kupat..myslim, ze ide ochladenie na celu europu tak presunom si asi moc nepomozes

lucinocka
22. aug 2013

@romana01 ked sa meni pocasie menia sa aj morske prudy

lucinocka
22. aug 2013

@romana01 na tejto stranke vacsinou sedi pocasie na hodinu presne, tak si popozeraj
http://www.yr.no/

romana01
autor
22. aug 2013

Dakujem, pocasie mame dobre, len ta voda:(. Si ma nepotesila s tym ochladenim v celej europe... ved uvidime. A uz je malinka OK?

ani3012
22. aug 2013

@romana01 minuly tyzden sme boli tiez voVodiciach, more malo 20 stupnov, sme kvoli tomu kupovali teplomer. Vraj tam vyviera spodna voda a Vodice maju najstudensiu vodu v celom Chorvatsku,tak GRATULUJEM!
Ak ste autom, cca 18 km od Vodic, hned za Sibenikom, je Brodarica a na zaciatku dediny po pravej strane plaz-nie je ani tak preplnena ako vo Vodiciach a voda mala 24 stupnov a bola viditelne znesitelnejsia, aj ked este stale chladnejsia.
Ak pojdete z Brodarica, neviem po lavej strane je CAMP a je tam aj maly AQUAPARK, my sme ho objavili az den pred odchodom aj to az vecer, takze sme tam ani neboli. Je to smer dedinka na Z.

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romana01
autor
22. aug 2013

No vyskusame ist o nieco nizsie, uvidime... Dakujem za radu.

ete
22. aug 2013

MNo my sme pri Splite aj v tomto momente. Voda je taka tipicka pre chorvatsko treba sa hodiť a plavať a hned bude lepsie. proste je jedno kedy tu idete vzdy je na prvy pocit chladna a treba sa otužiť🙂 kazdopadne treba uz vtomt case ist nizko c severnej dalmacii je uz chladnejsie aj v noci

pesa29
22. aug 2013

@lucinocka ahoj,prosím Ťa akom hoteli ste ubytovaní ??? my by sme tam mali ísť teraz v sobotu

lucinocka
22. aug 2013

Ja niesom v hoteli, j v chorvatsku zijem celorocne uz stvrty rok 🙂

megika1
22. aug 2013

@ani3012 Solaris pri Brodarici má bazény a raj pre deti,neboli sme ale je celý komplex dobre vybavený,vždy večer animačné programy.....každý večer tam to žilo,v dedine bolo počuť aj vidieť svetelné šou

pesa29
22. aug 2013

@lucinocka ahááááá....a aké máte počasie ? mali by sme ísť v sobotu na Peljesac

iveta70
22. aug 2013

my sme nedaleko Sibenika a voda je uplne studena...:( sme tu 7 rok posebe a este taka nebola nikdy...

ani3012
22. aug 2013

@ete moj muz je hasic-potapac a ked jemu bola voda studena, tak to je uz nieco....dokonca sme sa stretli s jednou plavkynou, od mala plava a povedala, ze neda sa v tom mori ani zaplavat. Vtedy mala voda 18 stupnov,ale muz nevzal fotak aby to odfotil, mam len tu teplejsiu 20 stupnovu 😀

@iveta70 my mame vzdy tak, ked ideme na dovolenku... najchladnejsie pocasie za posledych 50 rokov a podobne...teraz to bola najchladnejsia voda 😀 nabuduce-tak o tri styri roky snad, pojdeme len do Turecka hehe 🙂

@megika1 no vidis, skoda...aj nam bolo deciek luto, lebo fakt v tom mori sa nedalo a takto by sa vysantili...Patko povedal,ze on uz k moru nechce ist...pritom tam bol pred troma rokmi, takze ze by sa toho "prejedol" sa neda povedat

iveta70
22. aug 2013

treba ist do Grecka, alebo Bulharska...

lucinocka
22. aug 2013

@pesa29 horuco 🙂 31 je teraz ..ja sa uz tesim na ochladenie, uz som z tych horucav unavena

pesa29
22. aug 2013

@lucinocka a má byť ochladenie? Dúfam, že do 2.9. Bude ešte teplucku

lucinocka
22. aug 2013

@pesa29 no ked pozeram predpoved uz to bude pod 30

laurah
23. aug 2013

...no a neviete aké počasie je na Rabe, zajtra máme ísť a nevieme sa rozhodnúť, hlásia už nižšie teploty, ak vie niekto alebo tam niekto teraz je, budem povdačná za akékoľvek info.

laurah
23. aug 2013

hmmmm 🙂 nikto mi neodpovedá , rozhodli sme sa že ideme, tak uvidíme, držte nám palce 🙂

bzuco
23. aug 2013

koniec augusta už nie je nič moc v chorvátsku, hlavne teplota vody...z vlastnej skúsenosti je ideálny prelom júl/august, max. do 15. augusta

megika1
23. aug 2013

@laurah držím,no my nejdeme ☹

maca_p
23. aug 2013

@romana01
tak na toto ti napisem akurat to, ze aj 20-30 km vzdialenost moze dost ovplyvnit teplotu vody. my sme boli v dedine poljica a muzov brat v primostene a nedalo sa to vobec porovnat. v primostene mi od chladu trpli nohy, zatial co u nas v poljici bola voda fajn tepla. ide aj o to, ci mate otvorene more, alebo nejaky zaliv. v zalivoch byva voda teplejsia. tepla voda je aj v pagsskom zalive, mam to overene, odskusane - stara novalja. pred dvomi rokmi sme boliv novi vinodoski a tam brrr studena voda. teraz sa riadime tym, ze nad sibenik ani neuvazujeme. minuly rok 12 km od sibenika smerom dolu a voda nadherne tepla.
a makarska tam je tiez tepla voda. cim juznejsie, tym teplejsie.

romana01
autor
24. aug 2013

Dakujem za odpovede a rady... no budeme pouceni, ale mam dojem, ze na dlho som s Chorvatskom skoncila....pred dvomi rokmi sme boli v Grecku a to sa neda porovnat. Cesta sa tiez dala, odchadzali sme o 17:00 a prisli sme o 09:00. Cize odporucam, ak by niekto vahal, kam na dovolenku, mna to tu velmi sklamalo a to som mala Chorvatsko velmi rada

lucinocka
24. aug 2013

@romana01 treba ist na juh chorvatska a ne na sever, kde je najblizsie ale pocasie nestabilne.. mi tu zdochyname od tepla uz od juna a este sa mi nestalo zeby som sa nekupala, alebo mala kvoli tomu ze bola studena voda🙂

lucinocka
24. aug 2013

@bzuco neni pravda, doteraz bol september najlepsi mesiac z celeho leta, voda tepla prehriata, konecne klud na plazach, nizsie ceny..

lolonka
25. aug 2013

my sme boli tento rok v Promajne..pri Makarskej....a more studene

romana01
autor
25. aug 2013

@lucinocka Zrejme mas pravdu, lebo doteraz som bola vzdy spokojna, no s malou som nemala odvahu ist nizsie... tak teraz sa prechadzame po preplnenej plazi hore dolu... co uz. A je sranda, ze je preplnena, ale skoro nikto sa nekupe☹

megika1
27. aug 2013

@lucinocka nevieš tak nezáväzne povedať aké čaká počasie dovolenkujúcich prvé týždne septembra okolo Splitu ? ďakujem 🙂