Aký plážový stan do Chorvátska?

denuska999
1. jún 2022

Ahojte. Cez leto sa chystame so synom prvykrat k moru, do Chorvatska. Ma rok a pol. Budeme sa snazit byt v chladku, no rozmyslam nad plazovym stanom. Kamoska ma plazovy stan, ale starsie deti a povedala, ze je to dobra vec. Ini mi zase radia, ze je v nom teplo a ze lepsi by bol slnecnik. Ake mate skusenosti vy? Odporucate radsej plazovy stan alebo slnecnik? Dakujem.

eeffka
1. jún 2022

@denuska999 plazovy stan ale polootvoreny, v 4stenovych je horuco

pininka1
1. jún 2022

@denuska999 my sme mali a pouzivali sme ho, je to dobra vec, existuje aj taky akoby polostan, ktory robi tien, aj to je dobra vec

fanta
1. jún 2022

@denuska999 ked boli deti mensie, mali sme taky, ale samorozkladaci z Lidla. Ten bol super.

pininka1
1. jún 2022

@fanta presne ten mame aj my

barbie1981
1. jún 2022

@denuska999 my keď sme boli s 1,5r dcérou na dovolenke nevydržala tam ani sekundu 😁

nikpa
1. jún 2022

@denuska999 keď budete v chládku, čo je s 1,5r viac ako vhodné, slnečník ti je na nič, vyhodené peniaze. Stan využijes aj na chládku, my ho k moru nosíme, malý sa v ňom prehrá, nosí si tam kamene, hračky... Máme podobný ako ti sem dal nikto na obrázku ale zo Sportisima.

jana_eyre_2
1. jún 2022

Mám tri deti, pri mori je super plážový stan (ale určite samorozkladaci, treba natrénovať zloženie ešte doma), nie je v ňom teplo lebo ma prieduchy a veľký otvor.. nie vždy si vieš nájsť dobré miesto na pláži a toto je istota.. aj mierne súkromie, deti sa tam prezliekli a aj vyspali keď bolo treba.. teraz už mám deti veľké, ale plážový stan beriem.. minimálne kvôli ľuďom čo sa tak radi na ostatných tlačia že ti pomaly dajú päty na tvoj uterák 😅🤪

ankare
1. jún 2022

@denuska999 plážový stan je super. Neviem, či dojčis, ale ja som dieťa tam aj nadojcila, aj malý pospal tam.

denuska999
autor
1. jún 2022

Dakujem vsetkym za odpovede, pojdeme ho kupit.🙂