Akým spôsobom si objednať auto na Rodose

monikatrideti
3. jún 2018

Prosím Vás, poraďte mi, máme si objednať auto na Rodose už zo Slovenska (cez akú stránku?) alebo až keď budeme na ostrove. Na koľko dní? Alebo radšej skúter? Vopred ďakujem za každú radu.

grelu
3. jún 2018

@monikatrideti my sme si poziciavali priamo v hoteli

blue_horsetalk
3. jún 2018

Skuter neodporucam, tie cesty su tam dost uzke, oni velmi neriesia pravudla cestnej premavky, ni bezpecnostne pasy si casto nedavaju. Jednoduchio bala by som sa, ze ma nekto da dole tym autom. My sme objednavali v hoteli, cize firmu ti neporadim lebo si nepametam. Pokial letite s ryanairom tak ten ponuka firmy na rent car aj zo zlavou...

monikatrideti
autor
3. jún 2018

@grelu Prosím, Vás, na ako dlho aaká bola cena? Nemôže sa stať, že nebude žiadne voľnú auto?

zuzkanaty
3. jún 2018

@monikatrideti pozicovna aut, 4koliek a skutrov je na kazdom rohu. Nemoze sa stat ze sa vam neujde 🙂 rodos je maly, my sme ho presli cely na skutri, ktory ma velku vyhodu ze s nim hocikde zaparkujete lebo napr.vecer v starom meste je to hrozne s parkovanim ale skuter pichnete všade 🙂

monikatrideti
autor
3. jún 2018

@zuzkanaty Manžela zaujíma, či je nejaký rozdiel v poistení aut, že sa niekde dočítal, že sú rôzne poistenia aut, a potom by mohol byť problém, ak by niekto nabúral a lebo poškodil auto.

babi81
3. jún 2018

@monikatrideti poistenie si mozes potom na mieste doplatit extra ked nechces byt za nic zodpovedna, inak mas spoluucast

monikatrideti
autor
3. jún 2018

@babi81 Je výhodnejšie objednať už zo Slovenka alebo je cena taká istá ako a Rodose?

katuskapd
3. jún 2018

My sme mali pred 5 rokmi auto cez delegatku. Mala na vyber myslim z 3 aut. Stalo 45e na den
.

liz_lemon
3. jún 2018

my sme si obehli niekolko pozicovni, a vybrali sme si to, co nam najlepsie vyhovovalo, mali sme auto, nejake male, myslim ze Hyundai

zuzkanaty
3. jún 2018

@monikatrideti podla mna priamo na mieste

janka279
3. jún 2018

@monikatrideti My sme objednavali zo Slovenska, brali sme ho priamo z letiska, pretoze sme mali hotel na opacnej strane ostrova. Mali sme ho na cele obdobie pobytu. Poistenie sa oplati brat na mieste, je lacnejsie. Ale bezne si poziciavame auto priamo na mieste. Este sa nam nestalo, ze by sme nezohnali, ked sme potrebovali. Aut/pozicovni aut je v takychto destinaciach dost.

peter2404
3. jún 2018

@monikatrideti
v ziadnom pripade neobjednavaj nic od slovakov ani od delegatky..
ja som bol na rhodose s deckami minuly rok a delegatka okrem toho ze bola totalne vymleta tak ponukala prenajom auta skoro za dvojnasobok toho co ponukali miestni priamo na hoteli..

monikatrideti
autor
3. jún 2018

@peter2404 nšla som ponuku za 27 euro . Je to dobrá cena?

babi81
3. jún 2018

@monikatrideti my objednava vzdy cez internet dopredu, aspon mame na vyber kategoriu prislusne auto, niekedy sa ti moze stat ze economy uz nebudu, zalezi na termine kedy ides.

janka279
3. jún 2018

@monikatrideti 27 je dost nizka cena. Za ake auto to je a cez aku pozicovnu?

silvi70
4. jún 2018

My sme si požičali auto priamo na ostrove. Prvý deň sme si trošku zmapovali ceny, druhý deň sme nabehli do požičovne. Dali nám úplne novučičké auto, presnú cenu si nepamätám, cca to bolo 30 EUR na deň (economy kategória). Oplatí sa zobrať auto na celý pobyt. My sme mali síce all in, ale cestovali sme po ostrove každý deň.

monikatrideti
autor
6. jún 2018

@janka279
prepáčte, nebola som doma, posielam link
http://www.rhodos-pujcovna.cz/Cenik.php

monikatrideti
autor
6. jún 2018

@janka279 www.rentalcars.com/
manžel nevie, či je to s kompletným poistením na všetko alebo len základné a treba navýšiť cenu o dopoistenie

babi81
6. jún 2018

@monikatrideti rentalcars ked si vyberies auto je tam potom moznost si dat komplet poistenie ako e tra.mozes si to dat potom aj priamo na mieste

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babi81
15. aug 2018

@sandra151 my poziciavame cez rentalcars pravidelne.depozit zalezi ake si vyberies poistenie a tym padom spoluucast keby sa nieco stalo.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babi81
15. aug 2018

@sandra151 @sandra151 my sme si vacsinou dali poistenie a aj ked sme nali bez tak sme zatial nemali problem, az na 1x ked nam praskla pneumatika tak vsetko bez problemov a to tiez nam nakonuec vymenili auto len sme stratili poldna s tym bolo to a fuerteventura

julinka29
8. okt 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

skušali ste to vyjednat s niektorým predajcom aut? Možno by vám s tým pomohli.

brigit8
8. okt 2018

@monikatrideti
My sme boli v rodose v auguste/2018, vyžiadali sme si cenovú ponuku od cestovky 3 dni150€(bez poistenia), a potom http://www.autotourcars.gr, cenová ponuka prišla do hodiny 3 dní 100€ (plne poistenie)s detskou sedačkou, veľká spokojnosť. Cez cestovku za všetko pýtali poplatky autosedačka 5e/deň, 20e/ deň pripoistenie.

lindacern
Odpoveď bola odstránená
Zobraz