Boli ste na dovolenke v Taliansku s tromi deťmi?

lolonka
14. mar 2014

Ahojte baby....chceme ísť na dovolenku do Talianska.../najbližšie oblasť RIMINI.....takže nechceme ísť na sever../..máme tri deti /5,6,10/...chceme ísť do hotela s plnou penziou....a nemôžem nájsť cestovku, ktorá by nám vedela takú dovolenku ponúknuť....nemáte niekto s týmto skúsenosti????..ďakujem pekne...

kkatrina
14. mar 2014

ahoj, my sme boli minulý rok, tiež s 3 deťmi - 2,6,9 ročnými, ale asi ti veľmi nepomôžem, pretože sme boli v Lido Adriano - provincia Ravena, a bol to apartmán v súkromnom areály s bazénom. Moja skúsenosť je taká že okrem asi Chorvátska (tam sme boli v hoteli s polopenziou cez Satur) nemáš za slušnú cenu s 3 deťmi žiadnu šancu a hlavne pokiaľ si to nekúpiš hneď v januári, pretože rodinných izieb je veľmi málo. My sme chceli tento rok Turecko a bez šance oblasť a hotel ktorý sme chceli ☹

jaja1979
14. mar 2014

Pozri www.italie.cz , tam si presne zadas kriteria a kadeco ti vyhodi. My sme boli cez nich sice na severe v Lignane, ale bolo super, plna penzia, bazen, detsky kutik, more cca 5 min. Bolo to pred 2 rokmi, 2 dospeli, dve deti, cena do 1000 eur) cestu do toho neratam, len ubytko a strava. Faaaaaantasticku stravu mali. http://www.hoteloldriver.it/

rm1
17. mar 2014

my mame ten isty problem. deti 3,3,10. už cele dni hladam. ked dam 3 deti, tak 70%hotelov nema take izby, alebo ti ponuknu 2 izby osobitne. . alebo take ceny, že katastrofa. . 🙂 tiež som chcela turecko. ale to asi musíme hladať v septembri. 🙂 turci maju velke izby, mne by nevadili 3 pristelky. velmi malo hotelov to ponuka. minuly rok sme boli v bibione. tento rok ideme do lignana. som zvedava. s jednym dieťaťom sme chodili letecky. na poslednu chvilu. teraz je to ovela ťažšie. už sme chceli, že pôjdeme s inou rodinou. a jedno naše dieťa im napišeme. ale aj tak už ponukali iba rodinne izby.