Boli ste niekto na dovolenke na Severnom Cypre?

mischel123
4. aug 2019

Ahojte, prosim kto ste boli na dovolenke na Severnom Cypruse, aky hotel odporúčate? Chystame sa tam s 5 rocnou dcerkou. V ponuke mame hotel Noahs Ark, Kaya Artmedia, Acapulco, Limak Cyprus. Za vsetky rady, pripomienky a informacie vopred Dakujem 🙂

angi07
4. aug 2019

limak TOP TOP TOP! ak bude volne urcite tam.pre deti fantasticke. izby ciste ako aj cely hotel a areal .jedlo uzasne taky vyber ze az!!! zatial najkrajsia a najlepsia nasa dovolenka!!!

luliu
4. aug 2019

My sme boli 2 roky dozadu v Noah a veľká spokojnosť. Deti dodnes spomínajú a chceli by sa vrátiť. Vtedy ešte nebol Limak. Ten veľa chvalia

domisha13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domisha13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raszuz
4. aug 2019

My ideme v utorok do Salamis Bay Conti, verim, ze bude ok 😆😆😆

ria341
4. aug 2019

@mischel123 My sme boli minuly rok Noahs Ark,.ak nemas rada plne plaze, urcite odporucam. Izby uz starsie, ale inak sme boli velmi spokojní. Detom sa velmi pacilo (4,9) Sli by sme hned znova

spinone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dudart
4. aug 2019

@mischel123 limak Cyprus je top ...boli sme toho roku... Pláž je najlepšia v okolí spolu s kaya artemis.. jemný piesok na pláži aj v mori (ale horúci) služby tiež na 1... Kaya je zelenšia viac záhrad ale staršia (stalo sa znamemu že bola pleseň v kúpeľni) v limaku viacej detských aktivít, otvorený 2.sezonu... čistučky, a strohejší-modernejsi vzhľad... z Noah ark sa nám sťažovali na zlú pláž..vraj aj keď ju čistili tak voda prinášala veľa rias a odpadu ...

dudart
4. aug 2019

@mischel123 v sezóne sa treba pripraviť na preplnené pláže aj jedálne budú také všade ale na požiadanie v limaku ak nebolo lehátko doniesli aj so slnečníkom... My chodíme mimo hlavnú sezónu

siska53
5. aug 2019

@mischel123 Limak a Kaya Artemis, viem.len z tychto 2.. Limak je urcite luxusnejsi a lepsi.. ale aj Kaya je fajn.. co ale mi vadi (to vsak asi vsade, ak to uz v ramci EU plazi nie je zakazane), su fajciari na plazach a v otvorenych restikach.

Limak.je novsi, ma lepsie riesene balkony ( my sme mali terasu velku), vacsie izby a na izbe je aj rychlovarna kanvica.. to je asi cely rozdiel.

sylvie
8. aug 2019

Boli sme v Kaya Artemis (2017) a aj v Limaku (2018), zakazdym sme boli nadseni. Teraz keby sme si mali vybrat, tak jednoznacne Limak. Kaya je krajsia, je cela postavena v takom antickom style, to ma fascinovalo.. Ale Limak ma lepsie vybavenie, viac bazenov, vacsie izby, obrovsky detsky kutik, kutik aj pre teenagerov... Limak je jediny hotel kam by som sa vratila. Chceli sme ist tento rok tiez, no v novembri nam kalkulovali 13-rocneho syna ako dospeleho, tak suma dost vyskocila. Isli sme teda do Turecka, no nebolo to ono, Chybal mi ten klud a more, ktore je na Cypre. Snad buduci rok sa podari vratit na Cyprus...

sylvie
8. aug 2019

V jednej diskusii pisala jedna kocka, ze boli v Limaku cez nejaku nemecku cestovku, boli 2+1 a vraj mali malu izbu s pristelkou na kolieskach, s vyhladom na pole a cestu kde chodili auta do hotela. My sme boli so Saturom 2+2 a mali sme krasnu velku izbu, raz taku ako v Turecku, s velkou terasou s vyhladom do arealu a na more. Mali sme manzelsku postel, jednolozko a gauc na ktorom spal mladsi syn, cize ziadna pristelka na kolieskach.

olik2009
8. aug 2019

My sme bolo v kaya artemis už 4 krát
A chceme sa vrátiť znovu budúci rok. Áno Limak je nový, ale viac ľudí je názoru, že kaya je viac taká rodinná, lepšia strava viac zelene
Animátory sú tiež toho názoru aj delegáti, že majú izby menšie nedokonalosti nám nevadí lebo sa tam ideme len vyspať, lebo celý čas využívame služby hotela, ktoré sú bezkonkurenčne. Personál je fantastický.

siska53
8. aug 2019

@sylvie aj my tak vlani, presne..

sylvie
8. aug 2019

este je hotel Concorde na Severnom Cypre, ten je najnovsi. Bolo ho v dialke vidiet z Limaku.

sylvie
8. aug 2019

@siska53 a tento rok ste boli kde?

siska53
9. aug 2019

@sylvie v Kaya