Severný Cyprus Acapulco hotel

junova
25. jún 2022

Ahojte, tento rok chceme ísť na Severný Cyprus, v cestovke nám ponúkli hotel Acapulco beach. Vhodný pre rodiny s deťmi, luxusný, vraj prídeme po dovolenke do cestovky určite poďakovať Boli sme nadšení ale keď sme doma začali pozerať recenzie, tak sme sa dočítali, že blízko tohto hotela vybuchli pred 3 rokmi municne sklady. Tiež aj ohľadom stravy nie celkom dobre recenzie. To nás dosť odrádza. Boli ste v tomto hoteli niekto? Rada by som recenzie od niekoho kto tam skutočne bol. Je Severný Cyprus bezpečný, keďže nepatrí do EÚ?

dietatko2020
25. jún 2022

@junova je to krasny hotel, urcite budete spokojni

junova
autor
25. jún 2022

@dietatko2020 ďakujem, boli ste tam?

birika
25. jún 2022

boli sme pred 3 rokmi, bolo tam uzasne. s nicim problem nebol - ubytko aj strava super, animacne programy, tobogany, detske diskoteky, bary...uplne super 🙂 mali sme ultra all inclisiv

dietatko2020
25. jún 2022

@junova ano 🙂

familytravel
27. jún 2022

Severný Cyprus je bezpečný, Acapulco je kvalitný hotel. Možno ešte o kúsoček lepší, čo sa týka All Inclusive je Salamis, ak vyberáte z týchto dvoch...

aleka
29. jún 2022

To že vybuchlo muničny sklad je žiaľ smola... Môže sa stať hocičo hocikde, vedela by som rozprávať 😄.. Je to veľký rezort, možnosti veľa, aquapark v cene , more je naaadherne , strava výborná, v okolí ale není nič. Od hotela chodí asi každú hodinu autobus do mesta cca 15 minút sa mi zdá že šiel. Nám sice tvrdili že je ultra All inclusive ale podľa mňa to bolo light All inclusive. Je ťažké za niekoho rozhodnúť, všetci máme iné nároky a požiadavky.

junova
autor
29. jún 2022

@aleka ďakujem a dá sa ísť aj do mesta duchov?

aleka
29. jún 2022

@junova toto neviem