Cestovanie lietadlom s dieťaťom

endzika1
5. máj 2018

Ahojte mamičky 🙂 Je tu nejaká ktorá cestovala lietadlom s.dieťaťom? 🙂 ideme v júni na dovolenku s našou 10 mesačnéov princeznou.Ako ste riešili zarabanie mliecka na letisku,v lietadle a po ceste do hotela? Ako ste to riesili v noci na izbe keď pýtala papat? Ďakujem za odpoveď 🙂

hettinka
5. máj 2018

Horuca voda v termoske a mlieko v prášku sme mali. 10-mesačnej dáš aj presnidavku, jogurt, ovocie, hippku, hotovú kasu, nemusí mat len mlieko. Aký dlhy let zo bude?

kamr
5. máj 2018

Presne ako píše hettinka, horúca voda v termoske, mlieko v prášku. Na hotel som si brala mini varnú konvicu na vodu, nie na každom hoteli sú na izbách. Potom ešte ovocné kapsičky, granulovaný čaj, piškóty a pod.

endzika1
autor
5. máj 2018

Jasné to vsetko berieme, len či môže na letisku byt termoska 🙂 a let je dlhý 2,5 hodinky . Letime do Turecka

tenerifka
5. máj 2018

10 mesacne dieta predsa nemusi mat na obed mlieko, kludne jej zober hotove jedlo v pohariku+jogurt a nejaky banan a odpadne ti starost tahat veci navyse.Zacnite trenovat uz teraz ( kazdych par dni) takyto typ obeda a mala bude zvyknuta.U M jej das po prichode do hotela,na izbe je rychlovarna konvica a flaskova balena voda hocikde v hoteli-bar, restika, obchod....

tenerifka
5. máj 2018

Kebyze letis niekam 15 hodin, tak to je ine,ale 2,5 h.ubehne rychlo

katkakovac
5. máj 2018

Neboj, zvladnete to. Ako posali baby hore. Brali sme mlieko a vodu do termosky. Inak teplu vodu ti daju v kazdej kaviarni ci bare, dokonca aj v lietadle, takze no problem. Zober ovocne tasticky a zopar vyziv, ostatne kupis tam. V turecku maju vyborne ovocie a zeleninu, pestuju si sami a fakt stoji za to. Na hoteli sme deti odchovali na jablkach, hruskach, slivkach a pod. Deti boli spokojne. My sme prvy krat leteli ked mal dubak 8 mesiacov na tenerife, zvladol let 5,5 hodiny bez problemov. Druhy krat let 2,5 hodiny tiez ok. Len ta upozornujem, ze do turecka trva let 3,5 hodiny a nie 2,5. Je tam casovy posun, tak aby si nebola prekvapena😉 boli sme minule leto, uz z 2 detmi a doslo nam to, az v lietadle.

endzika1
autor
6. máj 2018

@tenerifka nemusí mat na obed mlieko,a ani nemá,ale pred každým spankom pala ešte a v noci taktiež, tak sa pýtam preto. Je tak naučena...

endzika1
autor
6. máj 2018

@katkakovac hej hej.to je pravda 🙂 a ano mas pravdu,pomýlila som sa,3,5 🙂 ta hodinka.hore.dole.uz je asi.jedno :D

lenqua_12325
8. máj 2018

Najlepšia je terapia šokom. Môj prvý let a dcérka dva a pol roka. Obe sme ochoreli poriadne deň pred letom. Čiže škoda reči no zvládli sme bez problémov a všetko bolo úplne inak ako som pol roka predtým študovala z internetu 🙂

lenqua_12325
8. máj 2018

Inak ísť do Turecka znova, tak beriem prázdne kufre, všetko od detského jedla cez mlieka, plienky, výživy a voda ovocie úžasne a polovičné ceny. Oplatia sa detské veci kúpiť tam a zobrať na SK lebo minimálne Pampersky a obrúsky mokré su neporovnateľne.

lenqua_12325
8. máj 2018

A cesta prejde rýchlo v lietadle.

lenqua_12325
8. máj 2018

Super plienky tam majú Molfix. Mlieko a takým medvedom majú v lekárni no nespomeniem si názov.

lenqua_12325
8. máj 2018

SIMILAC sa volá to Mlieko.