Chata na Silvestra

16. dec 2022

Ahojte, tento rok žiaľ náhle meníme plány a chalupa ostane na Silvestra voľná. Chcela by som ju ponúknuť pre rodinu s deťmi, (záujemcov by bolo dosť) len neviem v akých cenách idú takéto pobyty. Aspoň priblizne napíšte, koľko dávate za chatu na 3-4 noci na Silvestra. Ide o Nízke Tatry, drevenica komplet zrekonštruovaná zariadena pre 7 osôb. Ďakujem

vierkaa0
16. dec 2022

vsak pozri take tie stranky, kde prenajimaju byty, chaty a kadeco a podla toho si prisposob cenu ;)

matus7030
16. dec 2022

Cca 1000 - 1200 eur Orava na 3 noci pre 8 osôb

peta2202
16. dec 2022

skor by som ju ponukla niekde na bazosi alebo markeplace, tam je podla mna vyssia sanca na to, ze sa niekto najde, kto by siel

autor
16. dec 2022

@peta2202 problém nie je nájsť ľudí, skôr vybrať jedného záujemcu. Sami sa nám ozývajú známi, ktorí o chate vedia, nech si povieme cenu.
@vierkaa0 pozerala som, žiaľ väčšinou majú iba vypísané, že Silvester obsadený, nie je tam cena. Ale ešte sa tomu povenujem, hádam niečo nájdem. Nechcem prestrelil cenu , skôr ísť mierne pod priemer, keďže to bude len jednorázová záležitosť, bežne chatu neprenajimame ani nebudeme a žiadne extra služby ani daňový doklad k tomu nebudú.

cawes
16. dec 2022

Zalezi kde sa nachadza, ako je vybavena, napriklad Internet, Telka, zakladne potraviny (sol, cukor, olej)
Je to daleko do mesta, na nakup, atrakcie, okolie a aktivity?

gabriellka
16. dec 2022

My ideme do tatier. A som veľmi prekvapená že cena je nízka. 250€ za noc. Chata super vybavená. Už sme na nej boli.
Minulý rok sme boli v demanovskej. Tam chceli 350 za noc. Keby bolo z čoho vtedy vyberať tak tam rozhodne nejdeme ale nic lepšie sme nezohnali.
Podľa mňa tých 300 môžeš v nízkych tatrach pýtať v pohode. Môj strop bol 500€ na noc

maminkajanka84
16. dec 2022

@matus7030 wau tak to je riadna pálka ,to si ktooze dovolit?

autor
16. dec 2022

Dali sme ju nakoniec za 500 na 3 noci pre 6 os.-2 rodiny. Je to menšia chatka 2 izby kuchyňa kúpeľňa, za to viac pýtať nemôžme. Takto sú spokojné obe strany. Vďaka za pomoc

matus7030
16. dec 2022

@maminkajanka84 vychadza to 50eur na noc /osoba. Dnes to už považujem za lepší štandard, žiadny luxus. Nehovorím, že je to málo, ale nie je to ani veľa.

maminkajanka84
16. dec 2022

@matus7030 tak to ano ,som myslela ,ze na dve tri noci taka cena