Chorvátsko - Crikvenica (Selce), Privlaka, Biograd na moru

mahu74
7. jan 2013

Ahojte, vedeli by ste mi prosím niekto napísať konkrétne skúsenosti a tipy na ubytovanie v týchto strediskách? Máme 3 malé deti- a problém s ubytkom, lebo väčšina hotelov, apartm., čo som pozerala počítajú max. s 2 prísteľkami. A tiež chcem, aby bolo ubytko čo najbližšie k pláži a aby na pláži sa dal nájsť aj tieň (teda nejaké borovice...), nie len "výpek" na pláži. Budem vďačná za tipy, rady.... 🙂

danist
28. júl 2014

@pampilon1 skusim najst ale najskor az v piatok,lebo som momentalne odcestovana.len neslubujem ze ju najdem-dva roky sme tam neboli.

pampilon1
29. júl 2014

každopádne ďakujem za ochotu.. ak sa podarí, poteší 🙂

zuzu_la
27. apr 2015

@pampilon1 dobrý deň, písali ste, že ste chceli ísť do Crikvenice Vila Milet. Páčilo sa Vám?
@danist terratravel je spoľahlivá cestovka?

danist
27. apr 2015

@zuzu_la cez terratravel ideme uz 3x a zatial sme nemali s nimi problemy.Tohto roku mame uz kupenu Vilu milat-je tam super a mily domaci (starsi par).Tam ideme 2x a raz sme boli vo vile Julija(aj tam je super)

zuzu_la
27. apr 2015

@danist môžem ešte zopár otázok? presne obe vilky som pozerala. aká je najbližšia pláž od viliek? do centra je to v pohode prechádzka? sú tam supermarkety v okolí, napr. lidl a pod.? išli ste busom alebo vlastnou dopravou? prípadne, ak budete mať chvíľočku, možte mi napísať nejaké postrehy. boli ste aj na platenej pláži? koľko sa tam platí?

zuzu_la
27. apr 2015

@danist dovolila som si nazrieť do Vášho albumu...krásne tam je...chcem tam ísť 🙂

danist
27. apr 2015

@zuzu_la obe vilky su pri sebe,k plazi je to o dve ulicky nizsie(150m) a rovno je to nad platenou pieskovou plazou.Neboli sme sice po dva roky ale na pieskovu platenu sa platilo 15kun na osobu,ale po 17:00hod bola zdarma takze my sme chodili na plaz do centra (800m)a po piatej sme isli na pieskovu.Obchodov je tam dost.pod vilami skoro pri plazi je mensi konzum a väcsi je v centre.Tam je aj trh s ovocim zelenou a rybami.viem ze teraz by tam mal byt na zaciatku Crikvenice aj velky obchod.dom DUGA MALL.My chodime autobusom od Ba.Je tam fakt nadherne a radi sa vraciame tam.Sice su tam mensie kopceky(neodporucam ist do Hotela AD TURRES ten je v riadnom kopcisku.)ale uplne v pohode.Do centra super prechadzka(popripade od viliek ide aj turisticky vlacik do centra alebo aj do Seliec),super ludia a vyyyyborna zmrzka je u Samira,kde robi aj turecku kavu(pravu).Inak o ulicu nizsie pod vilami je aj turisticka ambulancia(vyuzili sme).Ak budete mat nejake otazky tak sem s nimi,rada pomozem 😀

sivula
2. jún 2015

@danist aha,vedela by si mi poslat tiez priame kontakty? vdaka

danist
2. jún 2015

@sivula kontakt som nenasla uz ani minuly rok(maly niekde zapatrosil vizitku),ale ak chces sa nakontaktuj na www.tibor-tours.hr to je agentura priamo v Crikvenici a je tam na vyber vela apartmanov.A ak ti bude stacit kontakt priamo na majitelov vily ku koncu jula(vtedy sa vratime odtial)tak rada budem pytat novu vizitku,len sa mi potom pripomen 😀

sivula
2. jún 2015

@danist dik,chceme ist zac.jula.ale tu stranku som uz pozerala,tak snad sa postasti aj s apartmanom vtedy.peknu dovcu.

danist
2. jún 2015

@sivula diiiik aj vam peknu dovcu.

jara2205
25. apr 2016

Ahojte, neviete mi poradit nejake sukromne ubytko za rozumnu cenu v Crikvenici? Boli sme tam pred rokom, len tak-tak sme nasli. A teda, nebola to ziadna slava, daleko od plaze a domaca nebola prave najcistotnejsia 😖. Tento rok by som uz nechcela riskovat, sme 2+2(8 a 13 rokov). Dakujem.

sivula
26. apr 2016

@jara2205 my sme boli nakoniec vo vile hart,hned pri plazi smerom k Selciam...daj do googla..ceny vyborne

syja
27. apr 2016

@sivula nikde sa neviem dopátrať k cene billy hart. Vies mi povedať aspoň orientačne?

jara2205
27. apr 2016

No, to je aj moj problem. A vsetky terminy, ktore som hladala su asi obsadene.

sivula
28. apr 2016

@syja skus jej napisat,mminuly rok sme platili tusim do 60 eur,ale zavisi vela od terminu

salo
3. máj 2016

@nikolet_89 Ahoj, vidim, ze sa vyznas 🙂 Nemala by si pre mna tip kde na dovolenku pre 3 rodiny z demi?( 2-2,2-2,2-1) Dakujem

nikolet_89
3. máj 2016

@salo ahoj za mna jednoznačne gradac je to ale najďalej...neviem aké staré deti mas my ideme tento rok so synom bude mať tesne pred druhými narodeninami..neviem aké staré deti by šli...pláž čistá, kamienkova sú tam miesta kde je aj štrk je to ideál pre deti pretože tam nieje veľa atrakcií takze nezbankrotujete je tam jeden tobogan, hned vedla ďalšia pláž 5 min peso nafukovací hrad v mory pre staršie deti, sú tam obchody, pošta, dve zmenarne, masiaren, pekárne, restiky, bary...neviem aké sú staré deti tak to je tazko a neviem akú máte predstavu

salo
3. máj 2016

@nikolet_89 dakujem,ja som skor myslela,ci by si nevedela poradit konkretny hotel alebo apartman,v ktorom by sme boli vsetky 3 rodiny pokope...

nikolet_89
3. máj 2016

@salo jaj tak zajtra ti poslem link na stránku na.súkromné ubytka aj na cestovku a si popozerajte 🙂

salo
3. máj 2016

@nikolet_89 dakujem pekne,si zlata🙂

veverickav
3. máj 2016

V Crikvenici sme boli minuly rok.... mne osobne sa tam strasne nepacilo. Bolo to vsak najma tym, ze som v Chorvatsku bola 1x a z duse neznasam kamene plaze. Je tam sice aj platena pieskovokamienkova plaz, s pozvolnym vstupom pre deti, a vselicim inym, ale za mna otras. asi som rozmaznana z piesku 🙂 Sli sme tam preto, lebo sme tyzden predtym boli na Balatone, a toto bolo najblizsie. Po tyzdni v Crikvenici sme mali ist na piesok do Talianska (mali sme vlastne auto), zial, dostala som zapal priedusiek a urychlene sme sa museli dostavit na Slovenko. 😔 Ubytovanie sme vsak mali pekne, *** apartman s bazenom, kde som sa kupala viac ako v studenom mori (to sme boli prelom jul/august). Byvali sme vsak na zaciatku Crikvenice, pri velkom nakupnom centre, tusim Duga Mall, k plazam to bolo v pohode, len vravim,,,,,,, nic moc ☹ viac som si ponadavala na kamene ako si to tam uzila, myslim, ze aj z tej nenavisti som ochorela. Sli sme tam hlavne preto, aby som dala Chorvatsku sancu, ale zial.... nikdy viac 🙄

emka13
7. jún 2016

@silvika18 ahojky ideme do biogradu toto leto. vieš mi napísať ako tam bolo a kde všade sa dá ísť? pláže sú v pohode?

silvika18
7. jún 2016

@emka13 v Chorvatsku som krajsie miesto nevidela. Plaze su krasne a vecerna prechadzka po promenade je uzasna. My sme boli s 2 malymi detmi. Kazdy rok chodime na ine miesto, ale vylet do Biogradu si neodpustime. Vecer hra vsade hudba, hocikde sa najes a nakupis somarinky 🙂

milka24
31. aug 2016

ahojte,neviete o nejakom ubytovani pre 10 osob ,6 dospelich a 4 deti v Selce alebo v blizkosti?od 1.9-4.9??

kukuc
14. jún 2017

@silvika18 ahoj a nejaky konkretny tip na ubytko prip kontakt, vdaka

manika77
14. jún 2017

Ahoj my ideme do Privlaka a mame apartman pre 5 osob a 100 m od plaze.

silvika18
14. jún 2017

@kukuc my sme byvali v apartmane Mimoza. Boli sme velmi spokojni

janetulka
14. jún 2017

Ja tiez rozmyslam nad Biogradom, len mam obavy ako to sama zvladnem s dvoma detmi /3 a 13 rokov/.

julia225
19. jún 2017

Ahojte. Mate niekto dobry kontakt na dovcu v Biograde pre dvoch a tri deti? Dakujem 🙂