Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  nikolet_89
  22. feb 2017    Čítané 252x

  ALLERGIKA - Krém, ktorý pomáha

  Úvodom by som chcela povedať, že som neverila, že existuje značka, ktorá naozaj pomáha na 100% a hlavne, nie tak rýchlo. 

  Mojim problémom sú ruky, ktoré hlavne v zimných mesiacoch začerveňajú, sú suché, pália a štípu. Taktiež počas roka po umývaní prípravkami na riady. Každá mama to pozná, patrí to ku každodenej práci nás žien i mužov.

  Môj syn má ekzematickú pokožku. Vyhadzujú sa mu suché, červené, drsné škrvny po telíčku, má 2,5 roka a v čase testovania, mal vyhodené miesto na riťke. Kým sme začali s touto značkou, prešli sme mnohými krémami nevedeli, sme sa toho zbaviť cca 2 mesiace. Teraz je už dobre 🙂 

  Dcérka má problémy hlavne za uškami. Takže som natierala aj ju s pozitívnym výsledkom.

  Rada by som Vám predstavila a čoto napísala o konkrétnych výrobkoch a naších dojmoch či postrehov.

  Testovali sme tieto výrobky značky ALLERGIKA:

  • ALLERGIKA - Detský krém
  • ALLERGIKA - Hydrolotio Sensitive
  • ALLERGIKA - Lipolotio Sensitive
  • ALLERGIKA - Čistiaca emulzia

  ALLERGIKA - Detský krém + Hydrolotio Sensitive

  Natierala som si ho ja na ruky 2x denne. Vždy ráno a večer. Niekedy aj počas dňa, keď som mala pocit, že sa mi ruky vysúšajú. 

  Synovi som natierala 3x denne, tváričku vždy, keď sme šli von, keďže pôsobí aj ako ochrana proti chladu a mínusové teploty boli túto zimu stále. Ruky som mu natierala 1x denne a riťku po každom prebalení. Keďže má plienky už len na spanie, tak to vychádzalo cca 2-3x denne. Krém sa veľmi dobre vpíja. Nesmrdí! Zanecháva pokožku vláčnu a príjemnú na dotyk. 

  Moje ruky pocítili zmenu už po prvých natreniach. Prestali ma štípať a bolieť tie malé ranky akoby potrhanej kože od vysušenia zmyzli. Po pár dňoch som mala ruky jemnejšie a po 2 týždňoch úplne bez príznaku alergie či ekzému. Prikladám foto.

  ALLERGIKA - Hydrolotio Sensitive

  Tento krém som natierala synovi každé ráno, presne ako je v príbalovom letáku a potom počas dňa približne 2-3x denne spolu s Detským krémom. Nevedeli sme sa zbaviť synovho ekzému niekoľko týždňov. Táto kombinácia krémov mu pomohla už po prvom týždni mu červené flaky bledli. Po pár dňoch sa prestal skrábať na riťke. Výrazne mu pomohli z jeho ekzémom. Pokožka mu po nich ostala vláčna a jemná. Krém sa veľmi dobre rozotiera je ako telové mlieko, z jedným stlačením máte na rukách dosť na pokrytie pomerne veľkej plochy detského telíčka. Takže vydrží ozaj dlho. My ho používame pár týždňov a máme minutú necelú polovicu. Takže aj cenovo sa oplatí. Dávám Vám fotky z jeho premenou.

  Tieto krémy som aplikovala aj dcérke za ušká. Zvykne mať suchú pokožku, ktorá sa až lúpe. Nieje pravidlom, že je začervenaná. Niekedy sú to fľaky, inokedy len šupiny. Preto som jej tento krém natierala 2x denne na miesta za uškami. A výsledok je 100%-ný. 

  ALLERGIKA - Lipolotio Sensitive

  Tento krém sa má aplikovať po kúpaní, sprchovaní či holení. Takže sme ho používali vždy len po sprche či kúpeli. Natierali sme ním celé telíčka. Nesmrdí, veľmi mi pripomína vônu uhoriek. Je jemný a vláčny. 

  Bola som prekvapená, že sa smie používať aj po holení. Tak som vyskúšala. Zvyknem sa holiť spravidla každé 3-4 dni, ako čas dovolí. Ihneď ako som natrela nohy krémom po holení ostali jemné, neboli začervenané a nesvrbeli ako obvykle. Keďže sa veľmi rýchlo vpíja do pokožky, tak som bola o to radšej. Nemám rada krémy, ktorými keď sa natriete ste mastné ešte "týždeň".  Určite ho budem používať pravidelne aj po minutí tohto testovacieho. 

  ALLERGIKA - Čistiaca emulzia

  Toto bol výhradne len môj produkt. 

  Dá sa využiť ako maska na tvár ale aj ako čistiaci prostriedok od make-upu či bežného znečistenia pokožky. Za môj život som prešla rôznymi prostriedkami, ktoré čiastia. No väčšinou som mala po nich pokožku drsnú, smradľavú či začervenanú - podráždenú. Túto emulziu som vždy aplikovala na vatový tampón a zmyla tvár, potom som opláchla vodou ako je v návode. Môžem povedať, že som veľmi spokojná, každú nečistotu zmyl a navyše mi ostala jemná pokožka, vláčna a nie podráždená. Jedinú vec na ktorú si treba dávať pozor, aby sa krém nedostal do kontaktu s očami, pretože trochu štípe.

  Masku som neskúšala, kedže musíte dať o niečo viac emulzie a ja to neznesiem, aplikovala som na kamarátke. Nechali sme jej 10-15min a potom sme zmyli. Povedala, že je to dobrý prípravok, pretože väčšinou po maskách nemá takú jemnú pokožku a má pocit akoby ju mala prilepenú o tvár. No s touto čistiacou emulziou nie 🙂 

  Nakoniec by som sa rada poďakovala za možnosť testovania tejto značky, ktorej ostanem určite verná. Neverila som, že nejaká značka je ozaj účinná tak rýchlo. Hlavne som veľmi rada, že je, ako ja hovorím čistá, že neobsahuje, farbivá, parabény atď.  ALLERGIKU budem odporúčať aj ďalej ako doteraz. Nech sa Vám stále darí a pomôžete aj iným, minimálne, tak ako mojej rodine.

  Ďakuje mama Nikoleta, syn Lukáško a dcérka Natali 

  Pridajte sa k nam do skupinky a budte aj Vy nasim Anjelom 🙂 DAKUJEME
  https://www.modrykonik.sk/group/5553/

  (2 fotky)