Chorvátsko - Povljana - ostrov Pag - skúsenosti

samko1
13. jún 2014

Ahojte... chcem sa opýtať neboli ste niekto priamo v POVLJANE na Pagu??? máme rozjednaný apartmán ale chcem vedieť niečo o stredisku... ako je to tam s obchodmi, reštauráciami a podobne. Máme 5 ročného syna, tak nech sa tam nenudí. Je tam niečo aj pre deti?? budem vďačná za akékoľvek Vaše postrehy 🙂

wenka25
13. jún 2014

ahoj,my sme tam boli asi tak 5 rokov dozadu,ešte to tam bolo cele take nedostavane,pribudali nove apartmany....klasika promenada,stanky....inak plaž super,more čistučke...
minuly rok sme boli tiez na Pagu priamo v meste Pag a užasne.cely ostrov je nadherny podla mna.

janka_mamka
13. jún 2014

ahoj..nebola som v Povljane na Pagu tak nechcem moc mudrovat ale bola som na Pagu v Novalji a v Mandrach..celkovo u mna pag nula bodou, žiadny tieň,všetko take puste,holé.nezaujímave....noo nevieem určite su krajšie destinacie, len kusok, osobne by som už na pag nešla, radšej Hvar, Krk je nadherny..alebo Umag,Split, Poreč... ale zas to je každeho osobný nazor,, tak dufam že som vas neodradila bolot o myslene z mojej strany len a len v dobrom

andrejka30
13. jún 2014

Boli sme tam minulý rok 3 dni, je to taká dedina.. malinké námestie, my sme našli jeden obchod, reštauráciu sme nehľadali, ale ani neviem, či tam nejaká bola.. boli sme blízko piesočnatej pláže, na pláži bol bar s nápojmi, myslím, že boli aj hranolky, veľmi tá pláž nebola udržiavaná a hlava na hlave.. boli sme začiatkom júla, voda ako ľad..Čo sa týka detí, pri kempe boli nejaké atrakcie-kolotoč, trampolíny, samozrejme za peniaze, preliezky sme nenašli. Boli sme v tej staršej časti, tam je piesok, v novšej časti sú kamienky

orchidea71
17. aug 2014

😀 tak my sme sa vratili včera krásna dedinka čisto plaže upravene m y se išli na blink za 20 min sme našli ubytko5 člena rod sme za 420e na 7 noci v meste je námestie každy den živa hudba preliezky tranpolina kolotče všetko možne jedine minus 😒 musi sa kupovat pitna voda 7l kanister 14 kun asi 2e tečie iba slana voda takže kto tam pojde iba odporučam ale sme odbehliaj do Pagu mesto preplnene hluk ☹ 😀 😨

zfidorka
30. máj 2017

@janka_mamka ahoj, vedela by si poradit lokalitu v chorvatsku. chcela by som niekde kde su stromy, kedze nemam rada vypekanie, nejake mestecko kde sa daju nakupit aj cerstve potraviny, napr. ze je tam trh s ovocim a zeleninou a najlepsie v hornej casti chorvatska, aby sme nemuseli dlho cestovat. a vstup do mora pre deti, cize pri brehu plytsie. dakujem.